VW Allstar - edycja specjalna z okazji UEFA 2016

VW Allstar - pod tą nazwą będą sprzedawane modele Polo, Golf, Golf Sportsvan, Golf Variant, Golf Cabriolet, Jetta, Beetle, Beetle Cabriolet, Scirocco oraz Sharan. Wszystko z okazji zbliżających się mistrzostw UEFA 2016.

VW Allstar
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 55 090 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Volkswagen odgruzowuje się po aferze spalinowej. Do końca nie wiadomo, czy limitowana edycja modeli Polo, Golf, Golf Sportsvan, Golf Variant, Golf Cabriolet, Jetta, Beetle, Beetle Cabriolet, Scirocco oraz Sharan ma na celu zwiększenie ich popularności i odwrócenie uwagi od afery. A może to po prostu zabieg marketingowy, żeby podkręcić nieco sprzedaż, tak jak to robią inni producenci przy okazji tak dużych imprez?

REKLAMA

Zostawiamy na bok dywagacje i skupiamy się na faktach. Volkswageny z dopiskiem Allstar będą różniły się nieco stylistycznie. Standardowo otrzymają przeciwmgłowe światła oraz alufelgi o specjalnym wzorze. Nie może zabraknąć emblematów, mówiących o tym, że mamy do czynienia z limitowaną edycją.

We wnętrzu jest podobnie. Klienci zostaną poinformowani o wersji Allstar na progach, drzwiach oraz panelu automatycznej klimatyzacji. Seryjnie każdy Volkswagen z serii Allstar otrzyma pakiet zimowy, czyli podgrzewane fotele, podgrzewane dysze spryskiwaczy oraz system czyszczenia reflektorów.

Każde auto z edycji specjalnej ma 5 lat gwarancji i wyposażenie dodatkowe, na którym według producenta można zaoszczędzić nawet 3900 euro. Nie wiadomo, czy VW Allstar trafią do Polski. Czy jednak znaleźliby się na to klienci?

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA