Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

VW Golf GTI Street - dla młodych duchem

Volkswagen Golf GTI Street Volkswagen Golf GTI Street

Jednostka napędowa umieszczona pod maską to czterocylindrowe, 2.0-litrowe TFSI o mocy podniesionej do 301 KM. Napęd przenoszony jest za pośrednictwem sześciostopniowej manualnej skrzyni biegów.

Nadwozie Golfa Street odzwierciedla charaktery jego twórców. Oprócz zmodyfikowanego zderzaka przedniego i reflektorów ksenonowych zastosowano 19-calowe aluminiowe obręcze z oponami Pirelli 225/35 oraz specjalnie zaprojektowany układ wydechowy. Sportowego smaczku dodają ponadto pokaźne tarcze hamulcowe oraz przyciemnione boczne szyby. Projektanci nie zapomnieli też o sportowym zawieszeniu, które można dowolnie regulować.

We wnętrzu odnaleźć można czarno-białe akcenty wykończeniowe nawiązujące do projektu nadwozia, 26-calowy telewizor firmy Samsung, konsolę do gier Xbox 360 oraz zmodyfikowany system dźwięku. Odpowiednie podparcie ciała podczas szybkiej jazdy zapewniają sportowe fotele.

Źródło: mototarget

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 890 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Imponujący VW Golf GTI Street to nie kolejne dzieło znanego niemieckiego tunera, ale efekt trzymiesięcznej pracy czterech młodych studentów w wieku od 19 do 22 lat odbywających praktyki w koncernie Volkswagen.
    auto motor i sport, 2009-05-21 13:41:56
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij