VW Golf face lifting - teraz z pakietem R-Line

Volkswagen przygotował pakiet stylistyczny R-Line dla odświeżonego Golfa VII. Samochód z nowymi dodatkami wyglądem przypomina sportowe odmiany GTI oraz R.

Golf 2017
VW Golf i Golf Variant z pakietem R-Line
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 89 390 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

R-Line został przygotowany do Golfa w nadwoziu hatchback oraz kombi (Variant). Pakiet stylistyczny pozwala cieszyć się autem przypominającym Golfa R, które nie kosztuje tyle co "erka".

REKLAMA

W ramach linii R-Line samochód dostaje zderzaki o sportowym wyglądzie, z dużymi otworami w przednim i elementami w kolorze błyszczącej czerni. Do tego mamy atrapę dyfuzora oraz chromowane, trapezoidalne nakładki na końcówki układu wydechowego. Pokrywę bagażnika zdobi nieduży spojler. Oczywiści na nadwoziu nie zabrakło emblematu "R-Line".

We wnętrzu w ramach pakietu VW montuje stalowe nakładki pedałów i progów drzwi oraz czarną podsufitkę. Nie brakuje także sportowych foteli, które opcjonalnie mogą zostać wykończone skórzaną tapicerką. Linia "R-Line" to także sportowa kierownica z logo i kontrastowe przeszycia lewarka zmiany biegów oraz dywaników.

Linia R-Line to także oferta nowych obręczy kół. Te dostępne są w rozmiarze 17- i 18-cali. Klienci będą mogli wybierać pomiędzy wzorem "Singapore" a "Marseille".

Niemiecki producent nie wymusza zakupu pełnego pakietu, można zdecydować się jedynie na zewnętrzne dodatki. Linia R-Line jest dostępna dla każdej wersji wyposażeniowej.

Na razie nie znamy cen dodatków podobnie jak i cennika odświeżonego Golfa VII. W Niemczech pakiet R-Line kosztuje od 1105 do 2295 euro. W Polsce Golf po zmianach zadebiutuje w przyszłym miesiącu. Wtedy to poznamy szczegółowy cennik auta i jego dodatków.

Zobacz także:
REKLAMA