[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

VW Golf face lifting - teraz z pakietem R-Line

Volkswagen przygotował pakiet stylistyczny R-Line dla odświeżonego Golfa VII. Samochód z nowymi dodatkami wyglądem przypomina sportowe odmiany GTI oraz R.

Golf 2017 VW Golf i Golf Variant z pakietem R-Line

R-Line został przygotowany do Golfa w nadwoziu hatchback oraz kombi (Variant). Pakiet stylistyczny pozwala cieszyć się autem przypominającym Golfa R, które nie kosztuje tyle co "erka".

W ramach linii R-Line samochód dostaje zderzaki o sportowym wyglądzie, z dużymi otworami w przednim i elementami w kolorze błyszczącej czerni. Do tego mamy atrapę dyfuzora oraz chromowane, trapezoidalne nakładki na końcówki układu wydechowego. Pokrywę bagażnika zdobi nieduży spojler. Oczywiści na nadwoziu nie zabrakło emblematu "R-Line".

We wnętrzu w ramach pakietu VW montuje stalowe nakładki pedałów i progów drzwi oraz czarną podsufitkę. Nie brakuje także sportowych foteli, które opcjonalnie mogą zostać wykończone skórzaną tapicerką. Linia "R-Line" to także sportowa kierownica z logo i kontrastowe przeszycia lewarka zmiany biegów oraz dywaników.

Linia R-Line to także oferta nowych obręczy kół. Te dostępne są w rozmiarze 17- i 18-cali. Klienci będą mogli wybierać pomiędzy wzorem "Singapore" a "Marseille".

Niemiecki producent nie wymusza zakupu pełnego pakietu, można zdecydować się jedynie na zewnętrzne dodatki. Linia R-Line jest dostępna dla każdej wersji wyposażeniowej.

Na razie nie znamy cen dodatków podobnie jak i cennika odświeżonego Golfa VII. W Niemczech pakiet R-Line kosztuje od 1105 do 2295 euro. W Polsce Golf po zmianach zadebiutuje w przyszłym miesiącu. Wtedy to poznamy szczegółowy cennik auta i jego dodatków.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 123 390 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij