VW Golf w polskich salonach

Volkswagen Golf Variant
Volkswagen Golf Variant
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 290 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Ceny samochodu rozpoczynają się od 63 440 zł. Tyle kosztuje odmiana Trendline z 1,4-litrowym, 80-konnym silnikiem pod maską. Dokładnie 3 500 zł więcej klient musi wydać za odmianę z 1,6-litrową, także benzynową jednostką napędową, wytwarzającą moc 102 koni mechanicznych.

REKLAMA

Golf Variant z nowoczesnym silnikiem 1.2 TSI, wyposażonym w bezpośredni wtrysk paliwa i turbosprężarkę, to wydatek już 68 340 zł. Za najtańszego turbodiesla, czyli 90-konną jednostkę 1.6 TDI, wyposażoną w układ wtrysku typu Common Rail, trzeba wyłożyć przynajmniej 73 840 zł.

Wyposażenie auta już w podstawowej wersji Trendline jest całkiem niezłe i obejmuje systemy bezpieczeństwa, jak ABS z EBV, ASR, MSR, poduszki powietrzne kierowcy, pasażera, boczne i kurtyny powietrzne.

Ponadto, auto posiada na pokładzie półautomatyczną klimatyzację, centralny zamek, elektrycznie sterowane szyby z przodu i z tyłu, komputer pokładowy, lusterka boczne ustawiane elektrycznie i ogrzewane, czy też instalację radia z ośmioma głośnikami.

W bagażniku Varianta do krawędzi okien zmieści się 560 litrów bagażu. Przy złożonej tylnej kanapie i w pełni wykorzystanej wysokości wnętrza, do auta można włożyć bagaż o objętości nawet 1 550 litrów (wraz z wnęką koła zapasowego).

Płaska na całej powierzchni podłoga bagażnika, przy złożonej tylnej kanapie, mierzy do oparcia fotela kierowcy 1,70 metra, w przypadku złożenia fotela pasażera powstaje miejsce na ładunek o długości 2,72 metra.

 

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA