REKLAMA

VW ID.3 trafi do pierwszych klientów we wrześniu

Osoby odbierające Volkswagena ID.3 w wersji 1ST na początku września będą zwolnione z trzech pierwszych rat leasingu, ale aktualizacja bezprzewodowego App Connect i wyświetlacza typu head-up z poszerzoną rzeczywistością nastąpi w późniejszym terminie. Natomiast klienci, którzy odbiorą ID.3 1ST w czwartym kwartale 2020 r., otrzymają samochód już wyposażony w te funkcje.

Volkswagen ID.3 materiały prasowe

Jurgen Stackmann, członek zarządu VW ds. sprzedaży, powiedział: „Osoby które już zarezerwowały ID.3 otrzymały wreszcie długo oczekiwane zielone światło dla bezemisyjnej przyjemności z jazdy. W ramach podziękowania za ich lojalność wobec marki i wyraz uznania za cierpliwość na długo oczekiwaną finalizację zamówienia oferujemy wszystkim, którzy chcą odebrać swój egzemplarz ID.3 1ST już we wrześniu, zwolnienie z opłaty trzech pierwszych rat leasingu, jeśli wybiorą taką formę użytkowania samochodu”.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Osoby, które zdecydowały się na zakup ID.3 w limitowanej wersji 1ST, od 17 czerwca będą mogły zamówić samochód i poznać szczegóły związane z jego wyposażeniem oraz z ofertą finansową. Prezentacja oferty seryjnej wersji ID.3 w Polsce jest planowana na przełom lipca i sierpnia – do tego czasu osoby, które dokonały rezerwacji auta w limitowanej wersji 1ST, będą mogły wybrać termin odbioru swojego pojazdu.

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

 

Volkswagen ID.3materiały prasowe

 

REKLAMA

Thomas Ulbrich, członek zarządu marki Volkswagen ds. elektromobilności, powiedział: „Ostatnie miesiące pracy w trudnych warunkach pandemii były dużym wyzwaniem dla całego zespołu ID.3. Tym ważniejsze jest zbliżające się wprowadzenie modelu na rynek. Nowy ID.3 to lokalnie bezemisyjna jazda, najwyższe standardy jakości i ekscytujące wrażenia z jazdy”. ID.3 1ST jest wyposażony w akumulator o pojemności 58 kWh oraz silnik elektryczny umieszczony przy tylnej osi. Jednostka osiąga moc 150 kW i zapewnia maksymalny moment obrotowy 310 Nm, dzięki czemu samochód może przyspieszyć do 60 km/h w 3,4 sekundy. Model jest dostępny w trzech wersjach wyposażenia, a klienci mogą wybrać m.in. kolor wnętrza.

Zobacz także:

 

Volkswagen, ID.3materiały prasowe

 

REKLAMA

Do 2022 roku Volkswagen planuje oferować pojazdy elektryczne we wszystkich segmentach. Marka zamierza zostać liderem na rynku e-mobilności i dlatego do 2024 zainwestuje 11 miliardów euro w rozwój na tej płaszczyźnie. W roku 2025 Volkswagen spodziewa się wyprodukować 1,5 miliona samochodów elektrycznych.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA