VW Tiguan wyciekł do sieci

VW, Tiguan
VW Tiguan
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 113 290 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Zdjęcie zrobione prawdopodobnie telefonem komórkowym przedstawia odświeżoną wersję auta i kilka zmienionych szczegółów jego budowy. Na jego podstawie można stwierdzić, że europejska wersja będzie różnić się od pokazanej jakiś czas temu odświeżonej wersji przygotowanej na rynek chiński. Auto będzie miało inny zderzak, światła przeciwmgielne, zmieniony grill i światła do jazdy dziennej wbudowane w reflektory. Na zdjęciu auto stoi na nowych felgach, a z niewielkich zdjęć wnętrza można wnioskować, że w Iguanie zamontowany zostanie uproszczony panel klimatyzacji.

Czy będą miały miejsc jakieś zmiany mechaniczne - za wcześnie by mówić. Prawdopodobnie zgodnie z obecną modą, koncern wprowadzi jakieś zmiany zmniejszające emisję CO2 czy zużycie paliwa.

Premiera odświeżonego Iguana planowana jest na jesienne targi w Paryżu.

Dodano o 20:37:
Czujny Czytelnik wskazał, że być może to mistyfikacja. Pozostałe, małe elementy, które widać na zdjęciu  pochodzą z katalogu odświeżonego Tourana. Nie wiadomo więc, czy to "robocza" wersja nowego katalogu, z "zastępczymi" zdjęciami, czy też internetowy żart.

 

REKLAMA
Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA