Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Veloster - Hyundai pokazał najnowsze dziecko na wideo

Hyundai, Veloster Hyundai Veloster – w styczniu zadebiutował na salonie samochodowym w Detroit. Apetyt na to oryginalne coupé mają wzmóc turbosprężarka, bezpośredni wtrysk benzyny i dwusprzęgłowa przekładnia. W Polsce – w pierwszej połowie 2011 roku

Rozmieszczone w nietypowej konfiguracji boczne drzwi samochodu (dwoje drzwi z prawej, jedne z lewej strony), panoramiczne okno dachowe i nowoczesny design są cechami wyróżniającymi modelu, który łączy w sobie styl sportowego coupe z funkcjonalnością hatchbacka.

Dynamiczny profil samochodu oraz heksagonalny przedni grill są odzwierciedleniem języka projektowania marki nazywanego fluidic sculpture ("opływowa rzeźba") i prezentowanego w ostatnich modelach (m.in. ix35, ix20). Veloster ma być wyposażony w silnik 1.6l GDI o mocy 138 KM, z sześciobiegową, dwusprzęgłową skrzynią biegów.

Veloster pojawi się w Europie w połowie roku i objęty zostanie programem gwarancyjnym 5-Year Triple Care oferującym 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów, 5 lat opieki technicznej pojazdu i 5 lat assistance.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 39 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij