[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Venturi VBB-3 EV - najszybszy pojazd elektryczny na świecie: 3000 KM i 2800 Nm

W asyście księcia Monako Alberta i jego żony Charlene w USA zaprezentowano pojazd, który będzie bić rekord prędkości w kategorii aut elektrycznych.

Venturi VBB-3 EV

Samochód był opracowywany na Uniwersytecie w Ohio. Aby zdobyć tytuł najmocniejszego "elektryka" na świecie inżynierowie wykorzystali dwa elektryczne silnik o łącznej mocy aż 3000 KM.

Ze względu na złe warunki pogodowe na pustyni Bonneville (gdzie 560-konną Skodą Octavią red. Popkiewicz osiągał ponad 300 km/h - https://www.auto-motor-i-sport.pl/adrenalina/Bonneville-Skoda-rekord-predkosci-Polak,12689,1) próbę bicia rekordu prędkości (rozpędzenie Venturiego do 600 km/h) przełożoną na dalszą część roku.

REKLAMA

amis

zobacz galerię

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij