Volkswagen Arteon kombi - pierwsza wizualizacja

Volkswagen Arteon przebojem wchodzi na rynek, tymczasem podczas europejskiej prezentacji szefostwo koncernu przyznaje, że rozważany jest rodzinny wariant kombi.

Volkswagen Arteon kombi
Volkswagen Arteon kombi według X-Tomi Design
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 58 290 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Nowy flagowy model Volkswagena został ciepło przyjęty przez opinię publiczną po jego premierze na targach w Genewie. U nas kosztować ma od 127 690 złotych za model napędzany silnikiem 1,5 TSI o mocy 150 KM i zapowiada się, że będzie to sprzedażowy hit w swoim segmencie.

REKLAMA

Tymczasem dowiadujemy się, że Volkswagen poważnie rozważa wprowadzenie na rynek wersji kombi. To, czy tak się stanie, uzależnione jest od ewentualnego sukcesu samego Arteona.

- Chcemy uczynić z Arteona model rodzinny. W tej chwili mamy już gotową, stylową wersję kombi, która uzupełniłaby zaprezentowanego już hatchbacka. Samochód nie jest jeszcze przeznaczony do produkcji, ale jest na to spora szansa - powiedział szef produktu Volkswagena, Elmar Licharz.

Jak mógłby wyglądać Volkswagen Arteon kombi? Swoją propozycję przedstawił znany węgierski rysownik o pseudonimie X-Tomi. Trzeba przyznać, że efekt końcowy wygląda co najmniej imponująco i z pewnością miałby na rynku ciepłe przyjęcie. Jak sądzicie, ma szansę?

REKLAMA