Volkswagen Bank wprowadził promocję na Kredyt na klasyka

Volkswagen Bank wprowadził promocję kredytu dla miłośników klasycznych pojazdów, którzy planują zakup lub remont zabytkowego auta. Teraz na hasło: „Klasyk” Kredyt na klasyka można wziąć nie tylko nie płacąc prowizji, ale także otrzymać niższe oprocentowanie.

Wszystkie generacje Porsche 911 Turbo materiały prasowe
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 239 470 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Finansowanie można wykorzystać nie tylko na kupno klasycznego samochodu, ale także np. na potrzebne do jego remontu części, transport oraz bieżącą renowację lub rozbudowę warsztatu.
Klasyka w cenie
Z roku na rok rośnie zainteresowanie klasyczną motoryzacją. Posiadanie takiego auta to dla jednych hobby i przyjemność przywracania starym przedmiotom dawnego blasku, a dla innych spełnienie marzeń o ukochanym samochodzie z lat młodości. Warto też pamiętać, że odnawianie klasycznych aut może być też dobrą długoterminową inwestycją – mówi Daria Pawęda, Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta w Volkswagen Bank.
Z raportu amerykańskiej agencji dot. dóbr luksusowych KFLII (Knight Frank's Luxury Investment Index 2018) wynika, że klasyczne samochody to najlepszy sposób na lokowanie i pomnażanie pieniędzy.
Garbus, Porsche 911, a może Bulik? 
VW Typ 1, czyli popularny Garbus (wyprodukowano ponad 21 mln egzemplarzy tego modelu), VW Transporter i Porsche 911. Te modele zna każdy, nawet jeśli nie jest fanem motoryzacji. Te trzy ikony Grupy Volkswagen do dziś można spotkać na ulicach całego świata.  Ich popularność oraz dostępność jest stosunkowo duża, więc  z powodzeniem można znaleźć model, który po krótkiej renowacji zyska  na wartości i stanie się pełnoprawnym autem kolekcjonerskim.
W  przypadku aut z Grupy Volkswagen nie bez znaczenia jest też dobry dostęp do części, co oznacza, że jesteśmy w stanie doprowadzić te auta niemal do stanu idealnego. Co więcej, szczególnie w przypadku Garbusa, który z założenia jest dość prosty w budowie, wiele napraw można wykonać samodzielnie.

REKLAMA

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Zobacz także:

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA