Volkswagen Beetle Final Edition

Na salonie samochodowym w Los Angeles Volkswagen zaprezentował limitowaną wersję Beetle Final Edition.

Volkswagen Beetle Final Edition Materiały prasowe
Volkswagen Beetle Final Edition
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 58 290 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Trzeba przyznać, że zarówno Beetle, jak i New Beetle, są w pewnym sensie ikonami w historii motoryzacji, choć tak naprawdę legendarnym, wręcz kultowym modelem jest stary, poczciwy Beetle, znany u nas jako Garbus, a w Niemczech Käfer. To jednak Ameryka od zawsze była jednym z rynków, na którym Beetle święcił triumfy, tak w pierwszej, jak i we współczesnych generacjach.

Kultowy model Volkswagena ma rynkach obu Ameryk szczególnie wielu fanów. Właśnie dlatego Volkswagen of America postanowił przygotować dwa ekskluzywnie wykończone modele specjalne - Beetle Final Edition i Beetle Cabrio Final Edition.

Zobacz także: szukasz samochodu? Tu znajdziesz najlepsze oferty

Pokazane w Los Angeles Volkswageny Beetle z serii Final Edition to ekskluzywne wersje przeznaczone dla modeli Beetle i Beetle Cabrio. Od razu informujemy jednak, że samochody te nie będą dostępne u nas, a jedynie na rynku amerykańskim. Obydwa modele są bogato wyposażone i mają wysokiej jakości detale dekoracyjne.

Volkswagen Beetle Final Edition Materiały prasowe
Volkswagen Beetle Final Edition

Inspiracją do przygotowania wersji specjalnej Beetle była edycja „Última Edición” Volkswagena Beetle z 2003 roku. Podobnie jak wersja „Última Edición”, także „Final Edition” jest dostępna w specjalnych kolorach beżowym (Safari Uni) i jasnym niebieskim (Stonewashed Blue).

Modele z serii „Final Edition” są również dostępne w kolorze Pure White, Deep Black Pearl Effect i Platinum Grey. Dach z tkaniny w Beetle Cabrio został wykonany w klasycznym brązowym kolorze. Wersję „Final Edition” można rozpoznać po napisie „Beetle” na pokrywie bagażnika.

Zobacz także: prawo jazdy kategorii B - nowe uprawnienia!

Specjalna wersja Beetle jest napędzana silnikiem 2.0 TSI o mocy 176 KM, który współpracuje z sześciostopniową automatyczną skrzynią biegów.

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA