Volkswagen Beetle zmodernizowany

Po kilku latach od premiery Volkswagen Beetle nadal się nie starzeje. Producent postanowił wprowadzić w nim kilka zmian, ale rewolucji nie było,

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 58 290 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Samochody w stylu retro starzeją się wolniej. Potwierdza to przykład Volkswagena Beetle, który po kilku latach od premiery doczekał się pierwszego face-liftingu. Producent z Wolfsburga przeprowadził kilka zmian w obrębie nadwozia. Auto otrzymało nowe zderzaki o bardziej sportowym wyglądzie, przydymione tylne światła w technologii LED, a także nowe wzory felg i kolory nadwozia.

Wnętrze zostało wzbogacone nowymi elementami wykończenia oraz tapicerkami. Volkswagen przygotował wersję Exclusive przygotowaną dla bardziej wymagających klientów. Są one wykończone skórą Nappa.

Z palety wersji znika Sport, a zamiast niego pojawi się R-Design. Charakterystyczna wersja będzie wyposażona w agresywniejsze zderzaki oraz opcjonalny pakiet wykończenia wnętrza w skład którego wchodzi nowa kierownica oraz unikalny wzór tapicerki. Tu i ówdzie pojawią się znaczki "R-Design".

Wersja po liftingu będzie również dostępna w specjalnej odmianie Denim, która nawiązuje do Garbusa z 1974 roku w wersji Jeans Beetle. Nadwozie tej wersji jest pomalowane specjalnym lakierem "Stonewashed Blue Metallic" przypominającym jeans. W wersji kabrio materiał z którego wykonano dach wygląda właśnie jak wspomniany materiał.

Volkswagen Beetle po face-liftingu pojawi się za kilka tygodni w salonach, natomiast producent zbiera już zamówienia od pierwszych klientów na nową wersję.

Zobacz także:
REKLAMA