[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.7

Volkswagen Caddy - dwa miliony aut z Poznania

Z fabryki Volkswagena w Poznaniu wyjechał dwumilionowy egzemplarz Volkswagena Caddy. Co istotne, sprzedaż tego modelu rośnie.

Volkswagen Caddy nr 2000000 Volkswagen Caddy nr 2000000

W zakładach Volkswagen Poznań z taśm produkcyjnych zjechał dwumilionowy Caddy. Jest to siedmiomiejscowy Volkswagen Caddy Maxi Trendline w kolorze białym (Candy) z silnikiem 1.4 TSI EU6 BMT 92KW.

Tylko w ubiegłym roku zostało wyprodukowanych w poznańskiej fabryce blisko 165 tys. egzemplarzy modelu Caddy, co oznacza wzrost o niemal 4 proc. Jest to historyczny wynik spółki - począwszy od 1993 roku, w którym to spółka Volkswagen Poznań została założona.

Jubileuszowy Volkswagen Caddy z Poznania został przekazany Towarzystwu Pomocy im. Świętego Brata Alberta z Gdańska. Co więcej, pracownicy Volkswagen Poznań oraz Volkswagen Group Polska zbierali dary dla Towarzystwa Pomocy im. Świętego Alberta i przekazali je potrzebującym.

REKLAMA

REKLAMA

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: VW Caddy Maxi

Aktualnie w Antoninku produkowanych jest 720 egzemplarzy Volkswagena Caddy dziennie, podczas gdy w 2003 roku było to 520 pojazdów na dzień. Obok Caddy w Volkswagen Poznań produkuje się również wariant użytkowy modelu z serii T - między innymi w wersji Prycza, Kasten, Kombi.

Zakłady w Antoninku są największym pracodawcą w Wielkopolsce, zatrudniając blisko 11 tysięcy pracowników.

REKLAMA

- Dzisiaj, w tym szczególnym dniu cała uwaga skupiona jest na pracownikach zakładu w Antoninku, w którym od ponad 15 lat nieprzerwanie produkowany jest VW Caddy – początkowo w III, obecnie w IV, a w niedalekiej przyszłości w V generacji - powiedział Dietmar Mnich, dyrektor zakładu Caddy w Poznaniu.

Piotr Łakomy, dyrektor marki Volkswagen Samochody Użytkowe, dodał: Volkswagen Caddy, to wszechstronny model, który sprawdza się w codziennych potrzebach przedsiębiorców jak i rodzin. Dzięki wysokiej jakości wykonania, dużej przestrzeni i praktycznym rozwiązaniom wnętrza, cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów, co potwierdza obecność w czołówce najchętniej kupowanych małych samochodów dostawczych. Cieszę się że dwumilionowy egzemplarz trafił do tak wyjątkowego Klienta, Towarzystwa Św. Brata Alberta.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 74 870 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-4, kombi-4, kombi van-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij