[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Volkswagen California XXL - polska premiera na Poznań Motor Show 2018

Volkswagen California XXL powstała na bazie nowego Craftera, ale inspirowana jest kultową Californią, która od 30 lat podbija serca miłośników wolności i podróży. Model ten będzie jednym z bohaterów stoiska Volkswagena na targach motoryzacyjnych Poznań Motor Show 2018.

Volkswagen California XXL Volkswagen California XXL

Obok Volkswagena Californii XXL, na premierowym podeście stanie Volkswagen e-Crafter, pierwszy elektryczny model w gamie marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

Volkswagen California XXL

Volkswagen California XXL zbudowana jest na bazie nowego Craftera. Pojazd inspirowany jest jednak kultową Californią, która już od 30 lat podbija serca miłośników wolności i podróżowania. Model ten wyposażony został w wiele funkcjonalnych rozwiązań, wyznaczając w ten sposób standardy wśród pojazdów kempingowych nowej generacji.

Na szczególną uwagę zasługuje podwyższany wysuwany dach z panoramicznym oknem, napęd na cztery koła i pneumatyczne zawieszenie. California XXL wyróżnia się też stylowym i funkcjonalnym wnętrzem, które tworzono dopracowując każdy szczegół.

REKLAMA

Volkswagen California XXL Volkswagen California XXL

Wystrój wnętrza została dostosowany do potrzeb przyszłości. Chodzi między innymi o takie rozwiązania, jak:

  • wysuwana (chowana) łazienka,
  • ogrzewana lub chłodzona (zależnie od potrzeb) powierzchnia do spania,
  • przedłużany pulpit kuchenny,
  • podgrzewana podłoga, 
  • panoramiczny podświetlany dach,
  • zestaw funkcji sterowanych z tabletu przy pomocy odpowiedniej aplikacji.

Ze wszystkich tych udogodnień globtroterzy mogą teraz korzystać podczas swoich podróży. Mimo że bardziej komfortowa i większa, California XXL ma to, co w wypadku rekreacyjnego auta jest szczególnie ważne – daje poczucie pełnej wolności. Jest tak dlatego, że auto można przygotować do jazdy i wyruszyć do kolejnego celu podróży w ciągu zaledwie kilku minut.

REKLAMA

Volkswagen e-Crafter Volkswagen e-Crafter

Volkswagen e-Crafter

Obok Californii XXL na stoisku marki Volkswagen Samochody Użytkowe prezentowany będzie pierwszy samochód elektryczny w gamie, Volkswagen e-Crafter. Mimo zastosowania napędu elektrycznego charakter nowego, bezemisyjnego Craftera nie zmienił się.

Przedział ładunkowy ma pojemność aż 11,3 m sześc., a jego maksymalna wysokość to 1 961 mm, odległość między nadkolami wynosi 1 380 mm, a maksymalna długość – 4 855 mm. Oznacza to, że wymiary przestrzeni ładunkowej e-Craftera są takie same, jak wersji z silnikami spalinowymi.

REKLAMA

Volkswagen e-Crafter Volkswagen e-Crafter

e-Crafter, którego dopuszczalna masa całkowita wynosi 4,25 tony, rozpędza się do dopuszczalnej prędkości maksymalnej wynoszącej 90 km/h. Dzięki temu równie dobrze sprawdzi się on na miejskich obwodnicach, jak i na pozamiejskich drogach.

Z nowym Volkswagen Crafterem goście targów będą mogli zapoznać się także poza halą 3A. Na placu św. Marka przygotowany zostanie specjalny tor, na którym odwiedzający będą mogli przetestować systemy wspierające kierowcę w nowym Crafterze. Prezentowany będzie system parkowania z przyczepą Trailer Assist i system czujników bocznych Side Protection.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 128 990 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-4, rama-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij