Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Volkswagen Eos – planowana wersja Exclusive

Volkswagen, Eos Volkswagen Eos

Dzięki liftingowi kabriolet Volkswagena niestety wejdzie w skórę Golfa i poza dachem praktycznie nie będzie się odróżniał od swojego popularnego krewniaka. Czy to patent na sukces - wątpimy, ale chyba tak samo pomyśleli marketingowcy VW i kazali przygotować serię Exclusive, która pozwoli na odróżnienie Eosa od zwykłego, kompaktowego hatchbacka na literę G.

W wyróżnionej wersji znajdziemy dwukolorowe, sportowe fotele obszyte skórą i aluminiowe dodatki "odnudniające" wnętrze. Będzie też sportowa kierownica, dźwignia ręcznego i drążek zmiany biegów pokryte skórą oraz konsola środkowa wykończona fortepianową czernią.

Kiedy Eos Exclusive pojawi się w salonach w pierwszej połowie przyszłego roku, dostępny będzie od razu z felgami aluminiowymi w rozmiarze 18 cali. W Niemczech kosztować ma wyjściowo 35 275 euro.

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 52 490 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Wersja ma nazywać się Exclusive, a tu będziemy mieć raczej akcenty sportowe niż luksusowe. Poza tym jaki jest sens po przeliczeniu ceny w Niemczech wydawać na Golfa cabrio około 120 tysięcy?
  ~Samuraj002, 2010-10-22 14:03:17
 • avatar
  zgłoś
  Salony Volkswagena jeszcze nie przyjmują zamówień na nowego Eosa, ale już wiadomo, że będzie dostępny również w wersji Exclusive.
  auto motor i sport, 2010-10-22 08:40:40
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij