REKLAMA

Volkswagen Financial Services STORE – salon sprawdzonych samochodów używanych

W Warszawie został otwarty Volkswagen Financial Services STORE – salon używanych samochodów poleasingowych marek Volkswagen, Audi, Skoda, Seat oraz Porsche. Ofertę można przejrzeć również na platformie internetowej.

Volkswagen Financial Services STORE materiały prasowe
Volkswagen Financial Services STORE
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 91 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Otwarcie pierwszego na świecie salonu sprzedaży samochodów poleasingowych pod własną marką Volkswagen Financial Services STORE to pomysł polskiego oddziału.
– Polacy kochają samochody, a ich wybór często pada na używane auta z Grupy Volkswagen. Chcemy klientom zaoferować pewne, pochodzące z krajowej sprzedaży i sprawdzone samochody po leasingu. Dzięki temu możemy podnosić poziom bezpieczeństwa i odmładzać park pojazdów na polskich drogach – mówi Mikołaj Woźniak, Prezes Volkswagen Financial Services Polska.

REKLAMA

– Volkswagen Financial Services od początku istnienia wspiera i promuje sieć dealerską Grupy Volkswagen, która jest kluczowym partnerem w budowaniu długoterminowych relacji z klientami. Nowo otwarty salon jest uzupełnieniem oferty kierowanej do klientów w Polsce w ramach programów samochodów używanych Grupy – można w nim nabyć auta, które nie zostały zakupione przez sieć dealerską i dotychczas były sprzedawane przez niezależnych dealerów i komisy. – wyjaśnia Mikołaj Woźniak. – VWFS STORE oferuje młode, używane, sprawdzone samochody poleasingowe z pewną historią zupełnie nowej grupie klientów. Naszym nadrzędnym celem jest budowanie z nimi długoterminowych relacji, które dają możliwość zaoferowania klientom pełnego wachlarza produktów i usług Grupy Volkswagen. – podkreśla Prezes VWFS.

Volkswagen Financial Services STOREmateriały prasowe
Volkswagen Financial Services STORE

REKLAMA

REKLAMA

Wszystkie samochody w Volkswagen Financial Services STORE są dostępne w ratach kredytu i leasingu Autonomia. – Chcemy promować trend użytkowania pojazdu bez konieczności kupowania go. Dzięki temu można sobie pozwolić na wymianę samochodu co 2, 3 czy 4 lata. Ta formuła w ostatnich latach doskonale sprawdza się w przypadku nowych aut. Wierzę, że sprawdzi się również w przypadku pewnych, sprawdzonych samochodów poleasingowych. – dodaje Mikołaj Woźniak.
Odwiedziny na stronie internetowej store.vwfs.pl, jak i w stacjonarnym VWFS STORE, będą dla klientów przyjemnością. Wszystkie rozwiązania i procedury zostały tu zastosowane zgodnie z potrzebami osób poszukujących używanych samochodów. Strona www jest czytelna i przyjazna, każde auto można obejrzeć w środku i na zewnątrz w trybie 360˚, powiększając detale. Komplet informacji o samochodzie i warunkach finansowych jest łatwo dostępny, podobnie jak kontakt z doradcą w przypadku pytań czy oczekiwań ze strony klientów. Raty na każdy samochód można samodzielnie i zdalnie wyliczyć na kalkulatorach online. Wszystko to pozwala dokładnie poznać samochód bez wychodzenia z domu. Auta z oferty VWFS STORE są też wystawione na otomoto.pl, najpopularniejszym obecnie portalu z używanymi samochodami.

- Około stu samochodów – z czterystu, które docelowo obejmie oferta online – można od ręki obejrzeć w VWFS STORE i na przyległym parkingu przy ul. Łopuszańskiej 36 w Warszawie. Nasze auta są poleasingowe i w bardzo dobrym stanie. Mają pewną historię, oryginalne przebiegi, pełną dokumentację, serwisowanie w ASO, są także sprawdzone przed sprzedażą w stacji kontroli pojazdów i otrzymują roczną gwarancję. To daje klientom pełne bezpieczeństwo takiego zakupu. – wymienia Jakub Rosłon, manager salonu VWFS STORE w Warszawie.

Kredyt i leasing Autonomia dają kupującym szeroki i elastyczny wybór, od „niskich rat” do klasycznego finansowania z niskim wykupem. Na miejscu można też ubezpieczyć samochód i dokupić pakiet przeglądów serwisowych. Jeżeli w VWFS STORE nie byłoby pojazdu spełniającego oczekiwania klienta, doradcy będą poszukiwali takiego auta
w salonach dealerskich Grupy Volkswagen.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Zobacz także:

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA