REKLAMA

Volkswagen Financial Services razem ze strażakami walczą z koronawirusem

Volkswagen Financial Services użyczy bezpłatnie Ochotniczym Strażom Pożarnym 30 samochodów, które będą wykorzystywane do niesienia pomocy potrzebującym

VW Transporter materiały prasowe
VW Transporter
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 127 969 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-4, kombi van-4, skrzynia-2
SPRAWDŹ OFERTY

Samochody trafią do OSP zrzeszonych w Związku Ochotniczych Straży Pożarnych. Volkswagen zapewnia pełną obsługę serwisową samochodów. Każdy z Volkswagenów Transporterów T6 może pomieścić 6 osób i ma napęd na 4 koła co jest dodatkowym atutem w codziennej pracy strażaków. Ochotnicza Straż Pożarna doposaży samochody w środki i urządzenia do zwalczania i przeciwdziałania COVID – 19. Samochody zostaną użyczone na pół roku z możliwością wydłużenia tego okresu.

REKLAMA

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

– Straże ochotnicze pełnią bardzo ważną rolę w życiu społeczności lokalnych. Docierają wszędzie - nawet do najmniejszych miejscowości. Ich zadania to nie tylko gaszenie pożarów, ale także walka ze skutkami powodzi, nawałnic czy innych klęsk żywiołowych. Dziś oczywiście najważniejsza jest pomoc tym, którzy wciąż odczuwają skutki epidemii – podkreśla Mikołaj Woźniak, Prezes Volkswagen Financial Services.

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Zobacz także:

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA