Volkswagen Golf Borussia Monchengladbach - IV liga

Mamy wrażenie, że VW Golf Borussia Monchengladbach powstał dla piłkarzy IV ligi. Auto przejęło nazwę klubu, o którym nigdy nie słyszeliśmy, a na dodatek w aucie nie ma nic szczególnego.

Volkswagen Golf Borussia Monchengladbach
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 89 390 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Borussia Monchengladbach to po prostu zwykły Golf z kilkoma naklejkami, 18-calowymi felgami i nakładkami progowymi. We wnętrzu znalazło się kilka dodatków ze skóry i stalowe nakładki na pedały. I to byłoby na tyle. A nie, chwila. Zapomnielibyśmy o najważniejszym. Do każdego limitowanego Golfa producent dorzuca pakiet klubowych gadżetów, w postaci koszulek klubowych, szalików, breloku do kluczy i osłony przeciwsłonecznej. W takim układzie trzeba się śpieszyć, bo takich Golfów z "superdodatkami" powstanie zaledwie 50 sztuk.

Dla kogo jest to auto? Z pewnością nie dla piłkarzy tegoż klubu, ponieważ Borussia Monchengladbach zajmuje trzecią pozycję w lidze niemieckiej, więc jej piłkarze raczej rozglądają się za autami klasy wyższej. Ten Golf może znaleźć zainteresowanie wśród kibiców-maniaków, którzy dla swojego klubu dadzą się pokroić albo nawet wydać co najmniej 80 tys. na samochód w barwach swojego klubu.

Zobacz także:
REKLAMA