Volkswagen Golf VII po tuningu ABT

Nowa generacja jeszcze na dobre nie trafiła do salonów a nadworni tunerzy już zabierają się do roboty – oto projekt Golf VII od ABT.

Volkswagen Golf VII od ABT
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 89 390 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Każdy, kto przyjedzie swoim nowym Golfem do ABT, może zyskać. Oczywiście pod maską bo w portfelu gotówki raczej ubędzie. Tuner proponuje wzrost mocy dla każdego wariantu silnikowego zaczynając na podstawowej odmianie 1.2 TSI, który „skoczyła” z 86 do do 105 KM. Silnik 1.4 TFSI może zyskać 25 koni mechanicznych co w sumie daje 165 rumaków. Również miłośnicy diesli nie będą zawiedzeni – 1.6 TDI zyskuje 20 koni (po zmianach ma ich 125), 2.0 TDI o mocy 150 koni mechanicznych dostaje „ekstra” 30 koni, a jego mocniejszy wariant (seryjne 184 KM) przełamuje granicę 200 koni (jest ich w sumie 210).

Oprócz zmian pod maską ABT proponuje elementy wyróżniające nadwozie od innych Golfów. Chodzi tu o przedni spojler, grill, obudowy lusterek a także boczne progi i pokrywy reflektorów. Z tyłu w oczy rzucają się cztery końcówki wydechu. Oprócz tego ABT oferuje nowe „nastawy” zawieszenia i 18- lub 19-calowe felgi.

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA