Volkswagen Golf VII w Polsce

Volkswagen Golf VII
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 89 390 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Wyjściowy model Golfa VII z silnikiem 1.2 TSI o mocy 85 KM kosztuje 59 990 zł, jest to dokładnie o 1000 zł mniej w porównaniu z ceną poprzednika. Pierwsze samochody w salonach dostępne będą w drugiej połowie października. 

Siódma generacja Golfa jest dostępna w trzech liniach wyposażenia Trendline, Comfortline i Highline. Wyposażenie seryjne nowego Golfa jest bogatsze od poprzednika, zawiera m.in.: siedem poduszek powietrznych, Electronic Stability Control (ESC), system radiowy z 5-calowym ekranem dotykowym TFT, klimatyzację Climatic, nowy hamulec wielokolizyjny, elektroniczny hamulec postojowy z funkcją Auto-Hold, poprzeczną blokadę mechanizmu różnicowego XDS, tryb rekuperacji i system Start-Stop. 

Klienci mają do wyboru dwa silniki benzynowe (wspomniany 1.2 TSI a także 1.4 TSI o mocy 140 KM) oraz dwie opcje wysokoprężne - 1.6 TDI o mocy 105 KM (średnie zużycie paliwa na poziomie 3,8 litra) a także 2.0 TDI o mocy 150 KM (średnie spalanie zaledwie 4,1 litra). Ta ostatnia wersja w odmianie Highline to wydatek już 92 670 złotych. Skrzynia DSG kosztuje 7900 złotych. Więcej informacji i cenniki poszczególnych wersji na stronie www.vw.pl. 

Zobacz także:
REKLAMA