[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Volkswagen Golf - odświeżony model od 66 900 zł

U polskich dealerów VW pojawił się już odświeżony Golf siódmej generacji. W ofercie jest 12 wersji silnikowych.

VW Golf 2017 VW Golf VII face lifting

Odświeżony Volkswagen  Golf VII zadebiutował w listopadzie minionego roku. Zmiany w wyglądzie auta są nieduże, samochód otrzymałł m.in. w pełni LED-owe reflektory (opcjonalne wyposażenie) oraz nowy benzynowy silnik 1.5 TSI o mocy 150 KM i maksymalnym momencie obrotowym równym 250 Nm.

W kompaktowym modelu debiutuje również najnowszy system multimedialny Discovery Pro. Największa nowość w dziedzinie multimediów niemieckiego auta to system sterowania gestami. Takiego rozwiązania nie ma żaden inny samochód kompaktowy. 

Cennik nowego Golfa startuje od 69 990 złotych. To wyjściowy pułap dla wersji Trendline z benzynowym silnikiem trzycylindrowym 1.0 TSI o mocy 85 KM. Tym samym podstawowa cena kompaktowego modelu z Niemiec jest identyczna, jak ta którą trzeba zapłacić za nowego Civica. Japoński producent w bazowej wersji ma również silnik trzycylindrowy turbo, ale mocniejszy – 129 KM i 200 Nm.

Trzycylindrowy motor "otwiera" także ofertę Golfa Varianta, który jest droższy o 5400 zł. Tradycyjnie obie wersje nadwoziowe występują w trzech poziomach wyposażenia - Trednline, Comfortline oraz Highline.

W Salonach można także zamawiać odświeżonego Golfa Alltracka. Cena auta z silnikiem 1.8 TSI o mocy 180 KM i dwusprzęgłową skrzynią DSG to 121 390 zł. W seryjnym wyposażeniu Alltracka są m.in. 17-calowe koła oraz osłony pod podwoziem. Z kolei sportowy Golf GTD z klimatyzacją Climatronic, LED-owymi reflektorami z funkcją doświetlania zakrętów i sportowymi fotelami kosztuje od 120 790 zł. Auto ma 2-litrowy motor TDI o mocy 184 KM.

VW Golf VII face lifting

Poza tym obecnie w ofercie niemieckiego kompaktu jest także hybrydowy Golf GTE. Auto z układem napędowym typu plug-in ma 150-konny silnik benzynowy 1.4 TSI oraz elektryczny motor (102 KM). Zasięg maksymalny tego modelu to 880 km. Hybryda z Wolfsburga kosztuje od 158 090 złotych.

Na szczycie gamy Golfa siedem stoi także odświeżony model z 310-konnym silnikiem 2.0 TSI i napędem 4Motion. Mowa oczywiście o Golfie R, który ze skrzynią DSG kosztuje od 165 990 złotych.

Volkswagen Golf R po liftingu

Volkswagen deklaruje, że w niedługim czasie do oferty Golfa dołączą nowe jednostki napędowe oraz wersja GTI Performance i e-Golf..

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 123 390 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij