REKLAMA

Volkswagen ID.3 w limitowanej edycji 1ST już w Polsce

Volkswagen otwiera zamówienia na elektrycznego Volkswagena ID.3 w limitowanej wersji 1ST. Znamy ceny wszystkich wariantów.

Volkswagen ID.3 1ST Materiały prasowe
Volkswagen ID.3 1ST

Jak zapowiada importer 17 czerwca startuje zbieranie zamówień na elektrycznego Volkswagena ID.3 w limitowanej wersji 1ST. W pierwszej kolejności mogą to zrobić ci, którzy wcześniej, po uiszczeniu opłaty rezerwacyjnej, zarezerwowali możliwości zakupu limitowanego ID.3.

Okazuje się jednak, że część chętnych zrezygnowała z chęci zakupu. W tej sytuacji część puli trafi do sprzedaży i będą one oferowane za pośrednictwem konfiguratora na stronie internetowej. Oznacza to, że będzie można kupić ID.3 w wersji 1ST bez wcześniejszej rezerwacji.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Ale dodajmy, że nie są to tanie rzeczy. O ile cennik bazowych modeli zostanie udostępniony na przełomie lipca i sierpnia i ma startować od niespełna 130 tys. złotych, to znamy już ceny ID.3 1ST w różnych wariantach wyposażenia i nie jest tanio – w porównaniu do deklarowanej podstawowej ceny ID.3.

Volkswagen ID.3 1ST – ceny i wyposażenie

Volkswagen ID.3 w wersji 1ST jest oferowany w trzech kolorach i w trzech wersjach wyposażenia, w każdej wersji z obręczami kół o dużej średnicy oraz z bogatym wyposażeniem.

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

ID.3 1ST w podstawowym wariancie kosztuje 167 190 złotych i jest wyposażony w rozwiązania z zakresu komfortu, w tym m.in. system Voice Control oraz system nawigacyjny, aktywny tempomat czy możliwość wyboru profilu jazdy.

Volkswagen ID.3 1ST Plus kosztuje od 194 390 zł i oferuje dodatkowo m.in. reflektory IQ.LIGHT oraz nadwozie lakierowane w dwóch kolorach. Z kolei wersja ID.3 1ST Max oferowana jest w cenie 215 990 zł i została wyposażona w duży, panoramiczny szklany dach oraz wyświetlacz head-up display wykorzystujący technologię rozszerzonej rzeczywistości.

REKLAMA

W ramach nagrodzenia klientów, którzy skorzystali z pre-bookingu i kupią ID.3 1ST, Volkswagen przekaże Wallbox o maksymalnej mocy ładowania 11 kW. Z kolei wszystkie osoby, które zdecydują się na zakup ID.3 1ST, niezależnie od momentu podjęcia decyzji zakupowej, otrzymają rok bezpłatnego zasilania samochodu energią elektryczną do 2000 kWh. Oferta dotyczy wszystkich publicznych stacji ładowania, na których działa aplikacja WeCharge Volkswagena oraz w europejskiej sieci stacji IONITY.

Volkswagen ID.3 1ST we wrześniu

Na koniec dodajmy jeszcze, że pierwsze egzemplarze Volkswagena ID.3 1ST trafią do klientów we wrześniu, ale będą one tymczasowo pozbawione niektórych funkcji, w tym bezprzewodowego App Connect i wyświetlania dystansu w Head-Up Display z poszerzoną rzeczywistością. Te elementy pojawią się w ramach późniejszej aktualizacji.

Pozostali, którym nie zależy na pierwszeństwie w odbiorze auta, swoje egzemplarze dostaną w czwartym kwartale 2020 roku, już doposażone o wspomniane wyżej funkcje.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA