Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Volkswagen Leasing – coraz bardziej popularny

Kolejne firmy decydują się na korzystanie z wygodnego leasingu wynajmu długoterminowego. 120 Skód Citigo będzie jeździło we flocie Nest Banku.

Skoda Citigo
Skoda Citigo

Nest Bank wybrał wynajem długoterminowy w wersji full service leasing. Jak informuje Jacek Lorych, Regionalny Kierownik Sprzedaży Flotowej w Volkswagen Financial Services, umowa oprócz finansowania aut leasingiem operacyjnym obejmuje szereg usług dodatkowych, w tym m.in. serwis mechaniczny, ubezpieczenie, assistance czy wymianę opon.

Skody są przeznaczone dla naszych franczyzobiorców i osób przez nich zatrudnionych – wyjaśnia Jacek Biskup, Dyrektor Departamentu Sieci Partnerskiej w Nest Banku. Dodaje, że  Volkswagen Leasing zapewnił profesjonalne doradztwo w doborze usług dopasowanych do potrzeb firmy, wsparł Bank i franczyzobiorców w negocjacjach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, a także odpowiedział, jak uzyskać optymalne raty.

Co zdecydowało o tym, że  Nest Bank wybrał Skodę Citigo? Przede wszystkim rozbudowana sieć autoryzowanych serwisów. Umożliwia to pracownikom oddziałów Nest Banku rozmieszczonych w całej Polsce wygodne i szybkie dotarcie do serwisu oraz dostęp do wszystkich usług flotowych zagwarantowanych przez Volkswagen Leasing. Franczyzobiorcy nie tracą więc czasu i mogą się skupić na rozwijaniu działalności biznesowej.

Zobacz również:
REKLAMA