Volkswagen Passat CC – i jego dosięgnął lifting

Volkswagen Passat CC
Volkswagen Passat CC
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 115 890 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Czterodrzwiowe coupe Volkswagena spodobało się już ponad 270 tysiącom klientów, którzy zdecydowali się na jego zakup. Teraz, na krótko przed Auto Show w Los Angeles niemiecki producent pokazał odświeżoną wersję tego modelu.

CC otrzymał pas przedni, zbliżający go stylistycznie do pozostałych modeli marki - z prostokątnymi reflektorami ze światłami LED do jazdy dziennej, chromowanym grillem i nowym zderzakiem. LED-owe światła trafiły też na klapę bagażnika. W kabinie pojawił się nowy panel sterowania klimatyzacją, producent proponuje też porządniejszy zestaw audio i nowocześniejsze - czyt. jeszcze bardziej bezpieczne - zagłówki przednich foteli.

Nie zmieniono jednostek napędowych, w które będzie można wyposażyć Passata. Nadal pod maskę trafiać będą dwulitrowe diesle o mocy 140 i 170 KM, oraz jednostki benzynowe o pojemności 1,8, 2,0 i 3,6 litra i mocach odpowiednio 160, 210 i 300 KM.

Sprzedaż odświeżonego Passata wystartuje w lutym w Niemczech, a potem sukcesywnie model będzie dostępny na kolejnych rynkach.

REKLAMA
Zobacz także:
REKLAMA