[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Volkswagen Polo, Seat Arona i Ibiza - do serwisu

W nowym Volkswagenie Polo, Seacie Arona i Ibiza występuje problem z klamrą środkowego pasa bezpieczeństwa na tylnej kanapie. Wybrane samochody będą musiały zaliczyć wizytę w autoryzowanym serwisie.

Seat Arona - tylna kanapa Seat Arona - tylna kanapa

Koncern Volkswagen poinformował, że wada dotyczy wyłącznie modeli wyprodukowanych w 2017 (Ibizy) i 2018 roku (Polo, Arona). Usterka ujawnia się w bardzo rzadkich sytuacjach, np. podczas nagłej zmiany pasa ruchu z pięcioma pasażerami w kabinie. Może wtedy dojść do przypadkowego zwolnienia zatrzasku klamry lewego pasa bezpieczeństwa. Dlatego inżynierowie przeprojektowali zatrzask klamry pasa, co w przyszłości uniemożliwi przypadkowe odpięcie pasa.

REKLAMA

REKLAMA

Producent podkreśla, że wszystkie samochody są nadal bezpieczne w prowadzeniu, ale odradza korzystanie ze środkowego siedzenia tylnej kanapy tak długo, aż samochód będzie wyposażony w przeprojektowany zatrzask klamry pasa.

REKLAMA

W ciągu najbliższych kilku tygodni Volkswagen i Seat uruchomią akcję przywoławczą. Wszyscy właściciele otrzymają list z zaproszeniem do wizyty w autoryzowanym serwisie. Sprawdzenie zatrzasku oraz jego ewentualna wymiana będą bezpłatne.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 62 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij