[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Volkswagen SEDRIC w nowej odsłonie

Rok po światowej premierze modelu SEDRIC koncern Volkswagen zaprezentował najnowszą wersję koncepcyjnego, w pełni autonomicznego pojazdu SEDRIC School Bus.

Volkswagen SEDRIC Volkswagen SEDRIC

Najnowsza wersja koncepcyjnego SEDRICA (SEDRIC = SElf DRIving Car) to krok w kierunku realizacji zapowiedzi Grupy Volkswagena, w myśl której w najbliższych kilku latach koncern ma objąć rolę światowego lidera w dziedzinie autonomicznych pojazdów.

SEDRIC został pokazany publicznie po raz pierwszy podczas Salonu Samochodowego w Genewie w 2017 roku. Od tego czasu ten pierwszy pojazd koncepcyjny stworzony przy współpracy kilku marek koncernu Volkswagen jest polem doświadczalnym dla rozwiązań z zakresu autonomicznej jazdy.

REKLAMA

REKLAMA

Volkswagen SEDRIC Volkswagen SEDRIC

W ciągu roku uzyskano zasadniczy postęp w rozwoju systemu Self-Driving, a także systemów rozpoznających otoczenie oraz analizujących informacje na temat ruchu drogowego. W parze z postępem w technologii systemu Self-Driving idą prace nad stylistyką modelu, rozwiązaniami z zakresu User Experience, bezpieczeństwem i komfortem jazdy.

Po pra-SEDRICU, SEDRICU 42 i SEDRICU Nightlife teraz pojawia się kolejny członek rodziny – SEDRIC School Bus. Jego nadwozie i wnętrze utrzymane w stylu autobusu szkolnego sprawiają, że SElf DRIving Car bardzo dobrze nadaje się jako środek transportu dla młodego pokolenia.

REKLAMA

Volkswagen SEDRIC Volkswagen SEDRIC

Koncept SEDRIC przewiduje możliwość przywołania za pośrednictwem przycisku OneButton autonomicznego pojazdu elektrycznego, który wygodnie przewiezie użytkownika z miejsca na miejsce. W ten sposób łatwo, bezpiecznie i atrakcyjnie można np. przebyć drogę do szkoły.

Jednobryłowa sylwetka, masywne elementy karoserii i przestronne wnętrze, a do tego atrakcyjne żółto-czarne nadwozie ze stylizowanym graffiti podkreśla, że SEDRIC jest alternatywą dla tradycyjnego autobusu szkolnego.

REKLAMA

REKLAMA

Volkswagen SEDRIC Volkswagen SEDRIC

Młodzieżowy styl widać także w jego wnętrzu. Aluminiowe pojemniki z kolorowymi naklejkami tworzą podstawę dla dwóch z czterech siedzeń. Stosownie do zainteresowań młodych pasażerów we wnętrzu znajduje się wielkoformatowy ekran OLED systemu multimedialnego, którym jest cała przednia szyba. Skorzystanie z niego znacznie urozmaici czas podróży do szkoły lub powrotu do domu.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 54 490 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij