REKLAMA

Volkswagen e-Home – zakup auta przez Internet

Teraz nie musisz wychodzić z domu, by stać się właścicielem nowego samochodu. VW stworzył e-Home, czyli grupę ekspertów, którzy drogą internetową przeprowadzą cię przez proces zakupowy.

Volkswagen e-Home materiały prasowe
Volkswagen e-Home
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 790 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Jak działa Volkswagen e-Home? Po otwarciu strony internetowej https://odreki.volkswagen.pl/ można zapoznać się z listą samochodów dostępnych w poszczególnych salonach dealerskich Volkswagena w Polsce. Po wyszukaniu konkretnego samochodu możemy rozpocząć wideokonferencję z ekspertem Volkswagen e-Home. W przeciwieństwie do powszechnie stosowanych rozwiązań online, nie jest więc konieczne pozostawienie swoich danych kontaktowych i oczekiwanie na kontakt ze strony przedstawiciela salonu.  

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

REKLAMA

Wyszkoleni specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i przeprowadzą przez cały proces zakupu, aż do momentu odbioru auta. Klient zyskuje więc własnego asystenta. Cały proces gwarantuje bezpieczeństwo i komfort. Co ważne, rozwiązanie oparte jest na sprawdzonej technologii wideo, która umożliwia bezpieczne przesyłanie dokumentów. Volkswagen e-Home może także pośredniczyć w umówieniu jazdy próbnej na terenie Warszawy (z usługą door to door) wybranym modelem samochodu, przy zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa i odpowiedniej dezynfekcji pojazdu. Eksperci Volkswagen e-Home są do dyspozycji w godzinach 10:00 – 20:00.

Chcesz być na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami? Dołącz do naszej grupy na facebooku

Salony samochodowe oraz serwisy VW są otwarte, niemniej w części z nich ograniczono np. godziny pracy. Szczegółowych informacji na temat godzin otwarcia czy działań prewencyjnych podejmowanych przez poszczególne stacje udzielają salony i serwisy Volkswagena.
 

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA