Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Volkswagen eT! – dostawczak jutra?

Volkswagen eT! Volkswagen eT!

Volkswagenowi doświadczenia w budowie aut dostawczych odmówić nie można. Niemieccy inżynierowie nie spoczywają na laurach i opracowują nowe rozwiązania, które mogą przydać się ludziom pracy. Ich najnowszy projekt, zwany eT! powstał przy współpracy z niemiecką Pocztą, będącą jednym z największych użytkowników aut dostawczych w tym kraju oraz z Akademią Sztuk Pięknych w Brunszwiku.

Przygotowany przez to zacne grono koncept zasilany jest przez cztery silniki elektryczne, zamontowane w kołach, co pozwoliło na zwiększenie przestrzeni ładunkowej. Z ciekawostek na pokładzie wymienić warto możliwość prowadzenia auta z fotela pasażera, czy automatyczny tryb pracy, w którym samochód jedzie za kurierem od domu do domu, czy podjeżdża do niego na wezwanie. Oczywiście są to rozwiązania, które nie mają szans na wprowadzenie do seryjnej produkcji w najbliższym czasie, ale podpowiadają, jak przyjazne mogą być auta za jakiś czas.

Z rozwiązań bliższych życiu wymienić można elektrycznie odsuwane drzwi boczne, z przednimi po stronie pasażera włącznie, czy daszek, który po otwarciu tylnych drzwi będzie osłaniał kuriera przed deszczem, gdy szuka przesyłki.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 52 490 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Trzeba mieć pomysł dostosowany do potrzeb użytkownika. Goście z Wolfsburga mają takie pomysły.
  garfield, 2011-11-21 18:45:55
 • avatar
  zgłoś
  Idealny samochód dla poczty.
  ~Samuraj, 2011-11-21 16:59:24
 • avatar
  zgłoś
  Sam jeździ, jest tani w eksploatacji i nie zatruwa środowiska.
  auto motor i sport, 2011-11-21 09:35:04
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij