[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘ



OCEŃ

Volkswagen kolejną marką nieobecną na Paris Motor Show 2018

Volkswagen będzie dziewiątą marką motoryzacyjną, która odpuści tegoroczny salon samochodowy w Paryżu. To w ostatnich latach częsta praktyka, związana z dużymi kosztami udziału w tego typu imprezach.

Volkswagen I.D. Vizzion (Genewa 2018) Volkswagen I.D. Vizzion (Genewa 2018)

Salon samochodowy w Paryżu odbędzie się jesienią tego roku. Impreza ta organizowana jest co dwa lata, naprzemiennie z targami motoryzacyjnymi we Frankfurcie. Na tegorocznym Paris Motor Show zabraknie wielu wystawców. Jednym z nich, jak podaje Automotive News, będzie Volkswagen.

Źródłem informacji jest, według tego co piszą zagraniczne media, francuski oddział Volkswagena. Nieobecność marki w halach targowych nie oznacza jednak, że Volkswagen w ogóle nie da o sobie znać, bo równolegle w Paryżu odbywać się mają różnego rodzaju wydarzenia i jazdy testowe.

Co więcej, podobno Volkswagen rozważa uruchomienie programu własnych eventów z okazji premierowych prezentacji kolejnych modeli, w miejsce debiutów ogłaszanych na dużych targach motoryzacyjnych. Podobnie zaczynają robić inne marki, jak choćby Volvo.

Wycofanie Volkswagena z Paris Motor Show nie oznacza też nieobecności wszystkich marek należących do Grupy VW. W stolicy Francji pojawią się bowiem Audi, Porsche, Seat czy Skoda, choć nie jest jeszcze pewne, czy zobaczymy też Bentleya oraz Bugatti.

Przypomnijmy, że oprócz Volkswagena, na salonie samochodowym w Paryżu nie zobaczymy takich marek, jak Ford, Infiniti, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel, Subaru czy Volvo. Ważą się jeszcze losy obecności koncernu FCA.

Potwierdzili natomiast swoją obecność przedstawiciele Citroena, Hyundaia, Jaguara, Kii, Land Rovera, Lexusa, Mercedesa, Peugeota, Smarta, Suzuki oraz Toyoty.

Tegoroczne targi motoryzacyjne w Paryżu odbędą się w pierwszej połowie października - 2 października zaplanowany jest pierwszy dzień prasowy, natomiast zakończenie imprezy to 14 października.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij