Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Volkswagen – „nadchodzi coś małego”

"Something small is coming up!" - takim hasłem Volkswagen promuje nowy model na specjalnej stronie internetowej www.volkswagen-up.com. Zapowiada ona nowego malucha, który będzie produkcyjną wersją modelu Up! prezentowanego we Frankfurcie po raz pierwszy jeszcze w 2007 roku. Auto ma mieć niecałe 3,5 metra długości, a do jego napędu posłużą najmniejsze silniki Grupy Volkswagena - benzynowe o pojemności 1,0 i 1,2 litra oraz 1,2-litrowy diesel. Zapewne w ofercie nie zabraknie również wersji z napędem elektrycznym.

Up! pojawi się początkowo tylko ze znaczkiem VW na masce, ale z biegiem czasu na drogi wyjadą również jego odpowiedniki z logo Skody i Seata.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 52 490 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Golf w rozmiarze Mini to nie jest aby przypadkiem u VW Audi A1?U VW nie, w VAG - u może i tak. Ale popatrz: VW ma Polo, Skoda ma Fabię, Seat Ibizę, a Audi A1 (bo potem jest A3), więc to będzie faktycznie konkurent raczej dla Trojaczków.
  ~Samuraj, 2011-08-12 00:55:16
 • avatar
  zgłoś
  Golf w rozmiarze Mini to nie jest aby przypadkiem u VW Audi A1? W tym przypadku moglibyśmy się spodziewać bardziej rywala japońskiej Toyoty iQ, o ile sprawdzi się oczekiwanie odnośnie do całej tej oszczędnej jazdy. O cenie na poziomie Peugeota 107 trzeba będzie raczej zapomnieć - moim zdaniem Up! będzie cenowym rywalem "Pięćsetki", a nie Pandy.Osobiście wolałbym, żeby VW postawił na prawdziwe auto dla ludu - dobrze wykonane i niedrogie, które przyszły właściciel nie będzie stawiał ze wstydu za krzakiem (bo od tego są oznakowane radiowozy na prowincji, a nie "da Silvowskie" VW).
  airmatic, 2011-08-12 00:42:06
 • avatar
  zgłoś
  Zapowiadają zapowiadają zrobią wielkie halo, a potem i tak dadzą nam Golfa w rozmiarze mini (wiem, powtarzam się z tym Golfem, ale jestem przeciwnikiem unifikacji gamy modelowej).
  ~Samuraj, 2011-08-12 00:24:57
 • avatar
  zgłoś
  ;-) Też tak przypuszczałem, że to prowokacja ;-)Myślę, że Up! ma większe szanse powodzenia. De'Silva ma nosa do designu. Wydaje się, że teraz jest lekki trend na te auta. W środku, o ile nie zmieni się i jakby usunąć znaczek VW, to stawiam skrzynkę piwa, że 90% nie powiedziałoby, że to VW. Najbardziej przyciągną chyba kwestie zużycia paliwa. Zapowiedzi są interesujące. Jakie będą w seryjnych to pewnie w przyszłym roku dowiemy się. Fakt, już jakiś czas go zapowiadają. Może to też jakaś metoda.
  ~dario, 2011-08-11 18:30:22
 • avatar
  zgłoś
  Nie no, z tym POKAZANIEM i POKARANIEM to była tylko taka mała gra słów . Nieco uszczypliwa dla Volkswagena, bo jego poprzednie mikrusy (Lupo i Fox) ocierały się o kicz i nie odniosły żadnego większego sukcesu w naszej części świata. Ten cały Up! również jakoś do mnie nie przemawia, a jeszcze dodatkowo odwlekają mu premierę niemal w nieskończoność
  airmatic, 2011-08-11 00:11:02
 • avatar
  zgłoś
  Ojej zdarza się, rzadko, ale... Szybko piszę, przeoczenie. Mogło być pokażą auto zamiast "go". OK.Chyba nie nie chodzi o słowo "pokazać". Odsyłam w takim razie do
  ~dario, 2011-08-10 18:47:37
 • avatar
  zgłoś
  'dario' napisał(-a):Świerzy design, nowoczesne rozwiązania, różne napędy.No nie, następny dzisiaj . Ale, jak to już kiedyś mówiliśmy, błędów ortograficznych nie popełnia się wtedy, gdy się mówi lub śpiewa Bez urazy, Dario, ale... jak możesz, to popraw swój post Za jakiś miesiąc we Frankfurcie pokażą go.Pokażą publiczności albo pokarzą publiczność .
  airmatic, 2011-08-09 22:52:07
 • avatar
  zgłoś
  Lupo potrzebował odmłodzenia i w jego miejsce ma pojawić się Up!. Czy będzie nazywać się Up czy wrócą do Lupo to się okaże. Świerzy design, nowoczesne rozwiązania, różne napędy. Za jakiś miesiąc we Frankfurcie pokażą go.
  ~dario, 2011-08-09 18:18:11
 • avatar
  zgłoś
  Czyżby to było wskrzeszenie starego Lupo w nowym wydaniu? Nie ukrywam, że miło będzie zobaczyć takiego maluszka w gamie, tylko mam nadzieję, że nie będzie to najmniejsze wydanie Golfa ... .
  ~Samuraj, 2011-08-09 13:46:23
 • avatar
  zgłoś
  Niemiecki producent przypomina, że we Frankfurcie zaprezentuje nowego malucha.
  auto motor i sport, 2011-08-09 08:35:39
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij