[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Volkswagen pokaże nowego pick-upa

Na salonie samochodowym w Sao Paulo Volkswagen zaprezentuje nowy model, którym będzie praktyczny pick-up.

Volkswagen pick-up Volkswagen pick-up, fot. Volkswagen

Międzynarodowy Salon Samochodowy w Sao Paulo startuje już dziś. Volkswagen planuje zaprezentować tam model, jakiego nie ma jeszcze w ofercie. Chodzi o praktycznego pick-upa o rozmiarach mniejszych niż oferowany obecnie Volkswagen Amarok.

Co wiemy o tym samochodzie? Póki co niewiele, oprócz tego, że jego konstrukcja oparta będzie na modułowej platformie podłogowej MQB, podobnie jak choćby Volkswagen Tiguan. Z kolei wymiarami uplasuje się poniżej modelu Amarok.

Zapowiadany na brazylijski autosalon pick-up Volkswagena będzie póki co wersją studyjną. Jak mówi o nim producent, pojazd ma łączyć cechy nowoczesnego i zaawansowanego technologicznie SUV-a z praktycznością pick-upa.

REKLAMA

REKLAMA

Co więcej, auto przeznaczone jest głównie do użytku miejskiego, a do jego niewątpliwych zalet należeć będzie modułowa przestrzeń ładunkowa. Można ją będzie w kilku prostych krokach znacząco wydłużyć za sprawą rozkładanych paneli z tyłu podwójnej kabiny.

Światowa premiera modelu studyjnego z napędem na cztery koła rozpocznie jednocześnie odliczanie do zapowiadanej już premiery wersji seryjnej. Model ten wejdzie na rynek brazylijski, gdzie pick-upy cieszą się dużym zainteresowaniem, w niedalekiej przyszłości, jedynie z kilkoma drobnymi zmianami.

Samochód zostanie wprowadzony początkowo na rynku południowoamerykańskim. Zainteresowanie autem tej wielkości jest jednak tak duże, że pojazd mógłby okazać się odpowiedni także w innych regionach świata. A skoro producent wspomina o tym już w krótkiej informacji prasowej, zapowiadającej debiut konceptu, to coś w tym musi być.

Zobacz także: Volkswagen T-Cross oficjalnie zaprezentowany

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 44 790 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij