Volkswagen z Arteonem i Crafterem w Poznaniu

Volkswagen zdradził plany na Motor Show 2017. Polską premierę będzie miał tam pokazany w Genewie Arteon. Oprócz niego pojawi się jeszcze nowy Crafter oraz cała gama innych modeli. Znaleźć je będzie można w hali 3A.

Oczy gości na polskich targach samochodowych na pewno będą zwrócone na następcę modelu CC - Arteona. To gran turismo łączy w sobie stylistykę klasycznego samochodu sportowego z funkcjonalnością przestronnego sedana. Pod jego maską będzie można znaleźć silniki benzynowe i wysokoprężne o mocy od 150 KM do 280 KM, w większości o pojemności dwóch litrów. Będzie dostępny również ze 150-konnym silnikiem 1.5 TSI Evo.

REKLAMA

Volkswagen Group Polska zapowiada, że podczas Motor Show poznamy ceny tego modeluP. ierwsze egzemplarze trafią do klientów w czerwcu.

W pawilonie 3A znajdziemy jeszcze m.in. nowego Craftera. Ten samochód dostawczy został stworzony przy współpracy z klientami. Producent zapowiada, że będzie teraz się bardziej ekonomiczny,  niezawodny i funkcjonalny. Crafter ma najwyższy i najszerszy w klasie przedział ładunkowy. Crafter zdobył w tym roku nagrodę International Van of the Year.

REKLAMA