[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Volkswageny Lavida i CC debiutują w Pekinie

Volkswagen kontynuuje swoją ofensywę nowych modeli i technologii na swoim najważniejszym rynku, czyli w Chinach. W samym tylko 2018 roku marka zaprezentuje tam dziewięć nowych modeli.

Volkswagen Lavida Volkswagen Lavida

Na targach "Auto China 2018" w Pekinie swoją premierę mają modele Lavida nowej generacji – najpopularniejsza kompaktowa limuzyna na tamtejszym rynku – oraz nowy Volkswagen CC, czyli produkowana w Chinach wersja Arteona.

Volkswagen sprzedał w 2017 roku w Chinach prawie 3,2 miliona samochodów i jest najpopularniejszą marką w tym kraju. Rok 2018 zapowiada się równie obiecująco – w pierwszym kwartale sprzedano ponad 750 tys. samochodów, czyli o 8,6 procenta więcej niż w analogicznym okresie przed rokiem.

Podczas targów "Auto China 2018" w Pekinie, największej imprezy tej branży w kraju, główny nacisk położono na prezentację limuzyn, które niezmiennie są bardzo popularne na chińskim rynku. Od lat bestsellerem jest tu Volkswagen Lavida – na zakup tego kompaktowego auta w samym 2017 roku zdecydowało się 450 tys. klientów.

REKLAMA

REKLAMA

Volkswagen Lavida Volkswagen Lavida

Model nowej generacji ma znacznie większe wnętrze. Nowa Lavida została opracowana w oparciu o modułową platformę MQB koncernu Volkswagen i ma wszystkie zalety, które niesie ze sobą tego rodzaju konstrukcja. 

Premierę w Pekinie świętuje również nowy Volkswagen CC, czyli produkowana w Chinach wersja Arteona. Ten popularny w Europie model ma elegancką sylwetkę typu coupé, zapewnia bardzo dużo miejsca w środku oraz wyróżnia się wysokim komfortem. To cechy, które chińscy klienci szczególnie mocno cenią.

REKLAMA

Volkswagen Lavida Volkswagen Lavida

Również w Pekinie zaprezentowano przed paroma tygodniami nowego Touarega, a teraz model można po raz pierwszy oglądać na targach w Chinach. Klasa aut typu SUV stanowi dzisiaj w Chinach 44 procent rynku i nadal rośnie.

Oprócz nowego Touarega jeszcze w 2018 roku na chińskim rynku pojawią się kolejne modele. Będzie wśród nich chińska wersja T-Roca, która miała w Pekinie swoją targową premierę. Nowy model zostanie wprowadzony na tutejszy rynek w trzecim kwartale 2018 roku, a od swojego europejskiego odpowiednika różni się między innymi większym rozstawem osi.

Jak będą wyglądały samochody w bliższej i dalszej przyszłości Volkswagen pokazuje z kolei w Pekinie na przykładzie studyjnego modelu I.D. VIZZION. Limuzyna ta będzie w przyszłości najbardziej ekskluzywnym autem z rodziny elektrycznych modeli I.D. i zostanie wprowadzona do sprzedaży najpóźniej w 2022 roku.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 44 790 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij