[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

Volvo C30 Polestar: testy na Nurburgringu (film)

405-konne Volvo jeździ po "Zielonym Piekle" w deszczowych warunkach - bardzo klimatyczne wideo od Szwedów!

Volvo C30 Polestar Concept

Tym bardziej żal, że koncept C30 w hardkorowej wersji Polestar nigdy nie wszedł do produkcji i pozostał jedynym egzemplarzem na świecie. Co prawda Volvo wypuściło specjalną wersję, jednak mniej ostrą i o wiele słabszą niż koncept, który dzięki 2,5-litrowemu silnikowi turbo osiągał 405 KM i 510 Nm maksymalnego momentu.

Jak sprawuje się taki zestaw, możecie zobaczyć na filmiku poniżej - dodatkowego klimatu dodają panujące wtedy (filmik był kręcony w 2010 roku) warunki atmosferyczne, czyli deszcze i mgła.

C30 Polestar miał, oprócz bardzo mocnego silnika, dyferencjał o ograniczonym tarciu i napęd AWD. Do "setki" przyspieszał w czasie 4,2 s.

amis

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 124 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij