[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Volvo Car Warszawa otwarty - pierwszy na świecie

Dokładnie 12 kwietnia o godzinie 20:00 na mapie motoryzacyjnej Warszawy pojawiło się nowe miejsce – Volvo Car Warszawa przy ulicy Marszałkowskiej 89. Ten salon to pierwszy taki obiekt na świecie.

Volvo Car Warszawa - otwarcie salonu Volvo Car Warszawa - otwarcie salonu

O godzinie 20:00 licznie zebranych gości przywitał prezes Volvo Car Poland Arkadiusz Nowiński opowiadając o nowym miejscu i filozofii, jaka stoi za stworzeniem w samym centrum miasta takiej przestrzeni, a także o nowym modelu szwedzkiego producenta - Volvo V60, które miało podczas tego wieczoru swoją warszawską premierę.

- Oprócz premiery nowego samochodu Volvo V60 otwieramy pierwsze na świecie takie miejsce. Jest to światowa premiera nowego standardu sprzedaży samochodów. Z jednej strony będzie można oglądać tu auta, ale zapraszamy głównie do naszej kawiarni, na koncerty i inne wydarzenia kulturalne, które będą odbywały się właśnie tutaj – powiedział Arkadiusz Nowiński Prezes Volvo Car Poland.

REKLAMA

REKLAMA

Po wystąpieniu na scenie pojawił się Eric Stiegmar, szwedzki projektant odpowiedzialny za wygląd Volvo Car Warszawa. Następnie wszystkim gościom przedstawiony został nowy model Volvo V60, o którego szczegółach opowiadał Mariusz Nycz – Dyrektor Marketingu Volvo Car Poland.

- W poprzednim modelu V60 linia dachu mocno opadała, tył był ścięty. Był to taki akcent sportowy w kombi, ale tym razem Volvo postanowiło powrócić do korzeni. Od wielu dekad kombi produkowane przez Volvo były kanciaste, pojemne, a przy tym ładne. Żartując powiem, że nasze kombi na drogach rozpoznawano nawet po cieniu samochodu, tak był charakterystyczny. Do tamtego czasu nawiązujemy modelem V60 – powiedział Mariusz Nycz.

REKLAMA

Volvo Car Warszawa to pierwszy na świecie obiekt tego typu zaprezentowany przez szwedzkiego producenta. Miejsce to jest wyjątkowe, bo - jak mówi o nim producent - "skupia w sobie najlepsze cechy szwedzkiego designu, najlepszych materiałów i pięknych samochodów".

Oczywiście klienci będą mogli kupić w nim samochód, jednak nawet bez jazdy próbnej będą mogli przejechać się najnowszymi modelami Volvo, za sprawą specjalnego systemu wirtualnej rzeczywistości. Poza tym każdy będzie mógł napić się dobrej kawy i skosztować szwedzkich przysmaków.

W Volvo Car Warszawa będą organizowane również wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty, spotkania autorskie, panele dyskusyjne.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 124 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij