REKLAMA

Volvo Car Warszawa otwarty - pierwszy na świecie

Dokładnie 12 kwietnia o godzinie 20:00 na mapie motoryzacyjnej Warszawy pojawiło się nowe miejsce – Volvo Car Warszawa przy ulicy Marszałkowskiej 89. Ten salon to pierwszy taki obiekt na świecie.

Volvo Car Warszawa - otwarcie salonu
Volvo Car Warszawa - otwarcie salonu
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 134 800 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

O godzinie 20:00 licznie zebranych gości przywitał prezes Volvo Car Poland Arkadiusz Nowiński opowiadając o nowym miejscu i filozofii, jaka stoi za stworzeniem w samym centrum miasta takiej przestrzeni, a także o nowym modelu szwedzkiego producenta - Volvo V60, które miało podczas tego wieczoru swoją warszawską premierę.

- Oprócz premiery nowego samochodu Volvo V60 otwieramy pierwsze na świecie takie miejsce. Jest to światowa premiera nowego standardu sprzedaży samochodów. Z jednej strony będzie można oglądać tu auta, ale zapraszamy głównie do naszej kawiarni, na koncerty i inne wydarzenia kulturalne, które będą odbywały się właśnie tutaj – powiedział Arkadiusz Nowiński Prezes Volvo Car Poland.

REKLAMA

REKLAMA

Po wystąpieniu na scenie pojawił się Eric Stiegmar, szwedzki projektant odpowiedzialny za wygląd Volvo Car Warszawa. Następnie wszystkim gościom przedstawiony został nowy model Volvo V60, o którego szczegółach opowiadał Mariusz Nycz – Dyrektor Marketingu Volvo Car Poland.

- W poprzednim modelu V60 linia dachu mocno opadała, tył był ścięty. Był to taki akcent sportowy w kombi, ale tym razem Volvo postanowiło powrócić do korzeni. Od wielu dekad kombi produkowane przez Volvo były kanciaste, pojemne, a przy tym ładne. Żartując powiem, że nasze kombi na drogach rozpoznawano nawet po cieniu samochodu, tak był charakterystyczny. Do tamtego czasu nawiązujemy modelem V60 – powiedział Mariusz Nycz.

REKLAMA

Volvo Car Warszawa to pierwszy na świecie obiekt tego typu zaprezentowany przez szwedzkiego producenta. Miejsce to jest wyjątkowe, bo - jak mówi o nim producent - "skupia w sobie najlepsze cechy szwedzkiego designu, najlepszych materiałów i pięknych samochodów".

Oczywiście klienci będą mogli kupić w nim samochód, jednak nawet bez jazdy próbnej będą mogli przejechać się najnowszymi modelami Volvo, za sprawą specjalnego systemu wirtualnej rzeczywistości. Poza tym każdy będzie mógł napić się dobrej kawy i skosztować szwedzkich przysmaków.

W Volvo Car Warszawa będą organizowane również wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty, spotkania autorskie, panele dyskusyjne.

zobacz galerię

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA