Volvo Ocean Race

Volvo Ocean Race
Volvo Ocean Race
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 154 900 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Nowe auta, w odróżnieniu od poprzedników, dostępne będą w dwóch kolorach - tradycyjnym niebieskim (Ocean Blue) i srebrnym (Electric Silver). Tym razem w ich wnętrzach znajdzie się więcej nawiązań do żeglarstwa, a każde z aut ma mieć fotele pokryte skórą oraz centralną konsolę i inne detale wykończone matowym aluminium.

Nowe wersje otrzymają też charakterystyczne felgi, których kształt został podobno zainspirowany morskimi falami. Zarówno V70, XC70 i XC90 oferowane będą ze wszystkimi, dostępnymi w ramach danego modelu, jednostkami napędowymi.

Volvo Ocean Race to także specjalna seria modeli V70, XC70 i XC90. Gdy Szwedzi po raz pierwszy wzięli się za organizację regat, sprzedali 4 500 specjalnej edycji V70. W latach 2005-2006 do modeli oznaczonych tym przydomkiem, dołączyło XC90, na które znalazło się już 8 600 nabywców.

Nowe auto trafi do sprzedaży w czerwcu bieżącego roku. Szwedzka marka zamierza sprzedać około 9 000 sztuk modeli Volvo Ocean Race.

Odliczanie do kolejnych, największych okołoziemskich regat w ramach Volvo Ocean Race - rozpoczęte. Impreza wystartuje 4 października z hiszpańskiego Alicante i potrwa do 27 czerwca 2009 roku, gdy pierwsze załogi dotrą do Sankt Petersburgu.

Źródło: Volvo

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA