[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ

Volvo Ocean Race

Volvo Ocean Race Volvo Ocean Race

Nowe auta, w odróżnieniu od poprzedników, dostępne będą w dwóch kolorach - tradycyjnym niebieskim (Ocean Blue) i srebrnym (Electric Silver). Tym razem w ich wnętrzach znajdzie się więcej nawiązań do żeglarstwa, a każde z aut ma mieć fotele pokryte skórą oraz centralną konsolę i inne detale wykończone matowym aluminium.

Nowe wersje otrzymają też charakterystyczne felgi, których kształt został podobno zainspirowany morskimi falami. Zarówno V70, XC70 i XC90 oferowane będą ze wszystkimi, dostępnymi w ramach danego modelu, jednostkami napędowymi.

Volvo Ocean Race to także specjalna seria modeli V70, XC70 i XC90. Gdy Szwedzi po raz pierwszy wzięli się za organizację regat, sprzedali 4 500 specjalnej edycji V70. W latach 2005-2006 do modeli oznaczonych tym przydomkiem, dołączyło XC90, na które znalazło się już 8 600 nabywców.

Nowe auto trafi do sprzedaży w czerwcu bieżącego roku. Szwedzka marka zamierza sprzedać około 9 000 sztuk modeli Volvo Ocean Race.

Odliczanie do kolejnych, największych okołoziemskich regat w ramach Volvo Ocean Race - rozpoczęte. Impreza wystartuje 4 października z hiszpańskiego Alicante i potrwa do 27 czerwca 2009 roku, gdy pierwsze załogi dotrą do Sankt Petersburgu.

Źródło: Volvo

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 124 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij