Volvo S60 na filmie

Volvo S60
Nowe Volvo S60
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 190 900 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Premiera publiczna drugiej generacji szwedzkiego sedana nastąpi na salonie samochodowym w Genewie, rozpoczynającym się już w marcu. Chętni na zakup konkurenta BMW serii 3 i Audi A4 będą musieli jednak poczekać przynajmniej do połowy bieżącego roku, kiedy to pełną parą ruszy produkcja tego samochodu w belgijskim Gent.

Na razie Volvo czeka z ujawnieniem wszystkich szczegółów swojego najnowszego dziecka. Wiemy tylko tyle, że auto otrzyma wszystkie najnowsze, stosowane przez szwedzką markę, technologie z zakresu bezpieczeństwa. Spodziewać się więc można systemu City Safety, czy też aktywnego tempomatu, wyposażonego w radar kontrolujący odległość od poprzedzającego samochodu.

A co pod maską? Na pewno znane i uznane turbodiesle oraz nowe turbodoładowane jednostki benzynowe, zaopatrzone w układ bezpośredniego wtrysku paliwa. Mniejszy z nich ma mieć 1.6 litra pojemności i moc 180 koni mechanicznych, natomiast większy silnik, czyli 2.0 GTDI ma rozwijać moc 203 koni mechanicznych.

Więcej informacji na temat swojego nowego S60 Volvo przekaże podczas salonu samochodowego w Genewie. A tymczasem zapraszamy do obejrzenia filmu z udziałem tego auta.

 

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA