[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Volvo S60 – pierwsze zdjęcia muła testowego

Nowe Volvo S60 Nowe Volvo S60

Volvo S60 to auto pod pewnym względem wyjątkowe - w produkcji pozostawało bowiem przez 9 długich lat. Ostatni egzemplarz tego samochodu opuścił bramy fabryki 31 marca bieżącego roku o godzinie 4:15.

Wcześniej, bo na styczniowej wystawie motoryzacyjnej w Detroit, szwedzka marka zaprezentowała koncept następcy swojego średniego modelu. Auto charakteryzowało się sportową sylwetką, ogromną szybą przednią oraz kryształową konsolą środkową wewnątrz.

Jeśli wierzyć zapowiedziom przedstawicieli Volvo, produkcyjny samochód, który ma pojawić się w przyszłym roku, będzie mocno przypominał koncept. Potwierdzenie tego widać na naszych zdjęciach (niestety, słabej jakości).

Auto ma być napędzane nowymi jednostkami napędowymi, w tym 1,6-litrowym silnikiem benzynowym z turbosprężarką i bezpośrednim wtryskiem paliwa. Ma on być łączony ze skrzynią dwusprzęgłową.

Ciekawostką, jaka zostanie zastosowana w nowym S60, jest system ostrzegający przed kolizją, bazujący na znanym z modelu XC60, systemie City Safety.

 Źródło: Automedia

 

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 180 100 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij