Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Volvo S60 – wgląd w przyszłość!

Volvo S60 2010 Volvo S60 2010

Nowy model ma zadebiutować na początku przyszłego roku i swoją sylwetką przypominać nie tylko koncept, ale też samochodu typu coupe. Z tyłu auta uwagę zwraca bardzo krótka klapa bagażnika i podwójnie zakończony układ wydechowy.

Z przodu zaś widać wyraźny wpływ modelu XC60, dla którego charakterystyczne są mocno zaokrąglona osłona chłodnicy oraz duże reflektory z dodatkowymi światłami po wewnętrznej stronie.

Oczywiście, nowe S60 otrzyma wszystkie najnowsze, stosowane przez szwedzką markę, technologie z zakresu bezpieczeństwa. Spodziewać się więc można systemu City Safety, czy też aktywnego tempomatu, wyposażonego w radar kontrolujący odległość od poprzedzającego samochodu.

Pod maską, oprócz znanych silników benzynowych i wysokoprężnych, zadebiutuje 1,6-litrowa jednostka benzynowa wyposażona w turbosprężarkę oraz wtrysk bezpośredni. W ofercie pojawi się też zautomatyzowana skrzynia dwusprzęgłowa.

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 180 100 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Ostatni egzemplarz tego auta zjechał z taśmy produkcyjnej w ostatni dzień marca. Koncept następcy Volvo S60 został pokazany w styczniu, a dziś otrzymaliśmy zdjęcia praktycznie nie zakamuflowanego muła testowego.
    auto motor i sport, 2009-09-09 10:38:46
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij