Volvo S90 i V90 w wersji R-Design

Volvo wprowadza do salonów wersję R-Design dla modeli S90 i V90. Szwedzki producent obiecuje zmiany w wyglądzie oraz poprawę właściwości jezdnych.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 222 900 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

W polskich salonach lada moment zawita nowe Volvo S90 i V90, a tymczasem producent ogłosił wprowadzenie wersji R-Design, która zadebiutowała w nowej linii modeli niecały rok temu.

Pakiet R-Design wnosi przede wszystkim zmiany w wyglądzie. Modele będą dostępne w specjalnym lakierze nadwozia ze zmienionymi zderzakami, w które wmontowano lampy przeciwmgielne. Pojawi się kilka detali pomalowanych w czarnym kolorze fortepianowym, a całość stoi na dużych, pięcioramiennych felgach pomalowanych w czarnym macie.

W kabinie S90 i V90 pojawią się nowe elementy dekoracyjne oraz specjalne nakładki na pedały oraz dywaniki. Pojawi się nowy wzór kierownicy, niedostępny w innych wersjach. Fotele będą teraz bardziej wyprofilowane, a o klimat we wnętrzu pojazdu zadba specjalnie przygotowane oświetlenie LED-owe.

Dealerzy Volvo zbierają już wstępne zamówienia na wersję R-Design dla modeli S90 i V90. Producent nie ujawnił jeszcze cennika na wszystkich rynkach, ale można się spodziewać, że dopłata do tej wersji wyniesie kilkanaście tys. zł.

Zobacz także:
REKLAMA