[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.3

Volvo V60 Cross Country – polskie ceny

Polska premiera Volvo V60 Cross Country już za nami. Teraz poznaliśmy cenę uterenowionego kombi.

Volvo V60 Cross Country 2018 Volvo V60 Cross Country 2018, fot. Volvo

Polska jako trzeci kraj, po Szwecji i Włoszech, gościła premierowy pokaz nowego Volvo V60 Cross Country. Samochód ten jest uterenowionym kombi, które dzięki seryjnemu napędowi na cztery koła i 21-centymetrowemu prześwitowi poradzi sobie na nieutwardzonych szlakach czy zaśnieżonych drogach.

Volvo V60 Cross Country kontynuuje tradycje marki w konstruowaniu rodzinnych aut z terenowymi aspiracjami. Nowy model powstał na płycie podłogowej SPA, na której zbudowane zostały pozostałe samochody z serii 60 i 90 szwedzkiej marki.

Zobacz także: Volvo XC40 w teście zderzeniowym -mamy wyniki

REKLAMA

REKLAMA

Volvo V60 Cross Country 2018 Volvo V60 Cross Country 2018, fot. Volvo

W standardzie modelu Cross Country znajdziemy nie tylko przeprojektowane zawieszenie, ale i wiele systemów wspierających kierowcę w terenie. Mowa o napędzie na cztery koła AWD, ale też układzie kontroli zjazdu z wzniesienia, ESC, kontroli trakcji czy trybie Off Road.

W dziedzinie bezpieczeństwa szwedzka marka jest jednym z pionierów, dlatego też szeroka jest oferta systemów, takich jak hamulec awaryjny, układ Pilot Assist, utrzymujący prędkość i tor jazdy na dobrze oznakowanych drogach, przy prędkościach do 130 km/h. A to tylko niektóre z nich.

REKLAMA

Volvo V60 Cross Country 2018 Volvo V60 Cross Country 2018, fot. Volvo

Obecnie w ofercie mamy model z silnikiem oznaczonym jako D4. Jest to dwulitrowy, 190-konny diesel, sparowany z napędem na cztery koła i wyposażony w tryb off-road. Wersja ta wyceniona została na niemal 200 tys. złotych, a dokładnie 197 600 złotych. Znajdziemy w niej między innymi 18-calowe koła, asystenta zjazdu Hill Descent Control czy srebrne relingi dachowe.

W późniejszym czasie do oferty dołączy model napędzany jednostką benzynową T5 AWD o mocy 250 koni mechanicznych. W niedalekiej przyszłości dołączą do nich hybrydy, w tym ładowana z zewnątrz hybryda plug-in o mocy około 400 koni mechanicznych.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 142 800 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij