[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Volvo V90: Wyciek zdjęć

To będzie pierwsze tak luksusowe kombi szwedzkiego producenta. Możemy podziwiać Volvo V90 na razie na małym modelu.

Volvo V90 fot. carnewschina.com
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 117 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Sytuacja wygląda znajomo? I słusznie, bo już raz widzieliśmy przeciek zdjęć Volvo, które przed premierą ukazało się na modelu. Teraz docierają do nas kolejne zdjęcia, tym razem z Volvo V90.

Auto będzie najbardziej luksusowym kombi w ofercie szwedzkiego producenta. Możemy spodziewać się auta większego niż XC70, które jest póki co największym kombi w Volvo. Luksus podobny będzie do tego, którego zasmakowaliśmy w nowym XC90.

REKLAMA

Wysoce prawdopodobne, że wygląd nowego kombi będzie zbliżony do tego na zdjęciach. Charakterystyczny grill, dużo chromowanych wstawek oraz światła LED z obróconą literą "T" - te zabiegi znamy już z SUV-a.

Sedan S90 najpierw zadebiutuje w Chinach jeszcze pod koniec tego roku. Na inne rynki wejdzie prawdopodobnie wiosną 2016 roku. Kombi V90 pojawi się później, spodziewamy się go za rok.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij