[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Volvo V90: Wyciek zdjęć

To będzie pierwsze tak luksusowe kombi szwedzkiego producenta. Możemy podziwiać Volvo V90 na razie na małym modelu.

Volvo V90 fot. carnewschina.com

Sytuacja wygląda znajomo? I słusznie, bo już raz widzieliśmy przeciek zdjęć Volvo, które przed premierą ukazało się na modelu. Teraz docierają do nas kolejne zdjęcia, tym razem z Volvo V90.

Auto będzie najbardziej luksusowym kombi w ofercie szwedzkiego producenta. Możemy spodziewać się auta większego niż XC70, które jest póki co największym kombi w Volvo. Luksus podobny będzie do tego, którego zasmakowaliśmy w nowym XC90.

REKLAMA

Wysoce prawdopodobne, że wygląd nowego kombi będzie zbliżony do tego na zdjęciach. Charakterystyczny grill, dużo chromowanych wstawek oraz światła LED z obróconą literą "T" - te zabiegi znamy już z SUV-a.

Sedan S90 najpierw zadebiutuje w Chinach jeszcze pod koniec tego roku. Na inne rynki wejdzie prawdopodobnie wiosną 2016 roku. Kombi V90 pojawi się później, spodziewamy się go za rok.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 117 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij