[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Volvo XC40 – pierwsze wideo

Szwedzi zaczynają podgrzewać atmosferę wokół swojego kolejnego modelu – jeszcze w tym roku zobaczymy nowe Volvo XC40.

Volvo XC40 Schulte Design

Zaledwie kilka miesięcy temu Volvo zaprezentowało XC60 nowej generacji a w blokach startowych czeka już kolejny nowy model – XC40. Właśnie opublikowano pierwsze wideo przedstawiające detale samochodu. Szwedzi twierdzą, że auto pokażą "bardzo niedługo" – model będzie święcił swoją premierę najprawdopodobniej na salonie we Frankfurcie (wrzesień).

W zapowiedziach są też informacje o tym, że klienci będą mogli bardzo mocno personalizować XC40. Paleta dostępnych lakierów ma być szeroka, XC40 będzie można zamówić z jedno- lub dwukolorowym nadwoziem.  Wnętrze ma być bardzo "premium", w ofercie pojawi się nowe wykończenie w kolorze Lava Orange a także Oxide Red. Aby jeszcze bardziej wyróżnić wnętrze Volvo planuje różne dodatkowe materiały, którymi będzie wykończone XC40 a które to materiały inspirowane będą miejską architekturą a nawet kartografią. Do wyboru będzie m.in. wersja Momentum ("z ukierunkowaniem na modę" – cokolwiek to znaczy) oraz R-Design czy Inscription ("dynamiczne i premium").

Volvo nie zdradziło na razie żadnych technicznych szczegółów dotyczących nowego XC40, ale wiemy już, że auto, jako pierwsze w gamie, będzie oparte na płycie podłogowej zwanej Compat Modular Architecture (CMA) - na tej platformie powstaną również kolejne nowe modele. Silniki jakie trafią pod maskę XC40 będą miały wyłącznie 3 lub 4 cylindry, przewidziana jest również topowa wersja hybrydowa plug-in. 

Szwedzi planują jeszcze wprowadzenie mniejszego nawet od XC40 modelu (XC20), który jednak, wg nieoficjalnych informacji, nie zadebiutuje wcześniej niż w 2020 roku.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 124 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij