[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

Volvo XC40 - tak może wyglądać wersja produkcyjna

XC40 będzie nowym modelem w gamie, który będzie dzielił podzespoły z i nadchodzącymi, kompaktowymi modelami. Te zastąpią Volvo V40. Auta zostaną zbudowane na bazie platformy o nazwie CMA.

Volvo XC40 Schulte Design

Pierwszy samochód zbudowany na bazie platformy CMA (Compact Modular Architecture) pojawi się w przyszłym roku. Podobnie jak w przypadku większej płyty podłogowej SPA, tak i CMA pozwala na szeroki zakres modyfikacji długości, szerokości, a także wysokości auta. W maju Volvo zaprezentowało dwa koncepcyjne modele 40.1 i 40.2. Wizualizację XC40, które posiadamy nawiązują do tego pierwszego auta koncepcyjnego.

W ofercie XC40 Volvo przygotuje wersje z hybrydowym układem napędowym, który będzie wykorzystywał silnik elektryczny o mocy ok. 59 kW. Szwedzi mają przygotować również wersję plug-in. Poza "ekologicznymi" wariantami nie zabraknie znanych z XC90 i S90 dwulitrowych jednostek napędowych , a także trzycylindrowego silnika benzynowego o pojemności 1,5 l. 

REKLAMA

Jak pokazują nasze wizualizacje XC40 swoim wyglądem będzie nawiązywał do większych S90 i XC90. To od nich przejmie elementy, które wyróżniają Volvo na tle konkurencji - osłonę chłodnicy i reflektory z charakterystycznym układem diod LED w poziomo położoną literę "T". Z innych ciekawych detali warto wymienić klamkę tylnych drzwi, schowaną w słupku "C". Te wszystkie detale mogą złożyć się na finalną wersję produkcyjną Volvo XC40, które pojawi się w przyszłym roku. 

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij