[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Volvo XC60 - oto mniejszy brat XC90

To jedna z najbardziej wyczekiwanych premier salonu samochodowego w Genewie. Nowe XC60 pojawia się po 8 latach od debiutu pierwszej generacji.

XC60 w najnowszym wydaniu dzieli stylistykę z modelami S90/V90 oraz XC90. Da się jednak zauważyć, że mniejszy SUV ma dynamiczniejsze linie nadwozia w stosunku do XC90. Oczywiście auto zachwyca elementami, które wyróżniają markę Volvo - reflektorami ze światłami w formie poziomej litery T.

Ekran w miejscu tradycyjnych zegarów, duży wyświetlacz na desce rozdzielczej i zestaw audio od firmy Bowers&Wilkins- to elementy znane z większych braci XC60, które trafiły do nowego modelu. A pionowe, wąskie kratki nawiewów są bardzo podobne do tych z modelu S90.

Volvo zbudowało XC60 na tej samej płycie podłogowej, co modele z "serii 90". Mowa oczywiście o modułowej konstrukcji SPA (Scalable Product Platform). Auto otrzyma także te same jednostki napędowe, które oferowane są w S90/90 i XC90. Silniki z rodziny Drive-E to czterocylindrowe jednostki napędowe D4 i D5. Oferują one odpowiednio 190 i 235 KM. Benzynowe motory reprezentuje 245-konny motor T5 i 320-konny T6.

Nowy model Volvo podzieli również rozwiązania techniczne w dziedzinie bezpieczeństwa i multimediów ze starszymi braćmi. Nie zabraknie m.in. interfejsów Apple CarPlay i Android Auto oraz systemów będących namiastką jazdy autonomicznej.

Produkcja Volvo XC60 rozpocznie się w kwietniu, a do salonów auto powinno trafić w drugiej połowie roku. Od dziś samochód można podziwiać na targach Genewa 2017.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 208 100 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij