[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Volvo XC90 Excellence: SUV SPA

Volvo XC90 Excellence oznacza więcej komfortu, przestrzeni i luksusu na tylnej kanapie. Zapraszamy do salonu SPA po szwedzku.

Nowe Volvo XC90 to niemała rewolucja w szwedzkiej marce. Auto stało się prawdziwym autem klasy premium, wykończenie i materiały zastosowane we wnętrzu nowego XC90 równie dobrze mogłyby znaleźć się w S klasie.

Wersja Excellence oferuje jeszcze więcej luksusu i przestrzeni na dwóch tylnych niezależnych fotelach. Obszyto je najwyżej klasy skórą, zamontowano system wentylacji, ogrzewania i masażu. Dodatkowo zwiększono przestrzeń na nogi, zamontowano chłodzone i ogrzewane uchwyty na kubki, do barku trafiły kryształowe szklanki i znalazła się też lodówka, na szampana oczywiście.

REKLAMA

Zadbano też o poziom hałasu we wnętrzu. Zastosowano lepsze materiały wygłuszeniowe, a także specjalne ciche opony Pirelli. Za odpowiednie dźwięki odpowiada system audio Bowers & Wilkins, który sączy muzykę przez 19 głośników, a o odpowiednie powietrze dba klimatyzacja z jonizatorem powietrza.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 301 900 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij