[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

W dwóch wariantach – nowe BMW serii 5

BMW serii 5 BMW serii 5

Źródła bliskie fabryki mówią, że nowa "piątka" ma mieć wygładzone, grzeczniejsze nadwozie w stosunku do modelu oferowanego obecnie. Auto, określane na razie jako F10, dysponować będzie dłuższym prawie o 10 cm rozstawem osi i mocno powiększoną "nerkę" z przodu.

Długość całkowita nowej serii 5 wzrośnie o około 2 cm, wysokość zmniejszy się niewiele, natomiast na szerokość auto zyska dodatkowe milimetry. Seryjnie "piątka" ma poruszać się na 17-calowych felgach, natomiast opcjonalnie dostępne będą także obręcze 18- i 19-calowe.

Pod maskę samochodu trafią w przeważającej części silniki znane z obecnych modeli niemieckiej marki. Najmniejszy z nich ma mieć 6 cylindrów i 2,5 litra pojemności, natomiast najmocniejszy to 4,8-litrowa benzynowa V-ósemka.

Na razie nie wiadomo jaka jednostka napędowa trafi do modelu M5. Może to być zarówno rozwiercony silnik V10 z obecnej M-piątki, jak i 4,8-litrowe Twin Turbo, które dopiero co trafiło do X5 i X6 M.

 Źródło: Automedia

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 142 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij