W słusznej sprawie!

Naklejka akcji Motocykle są wszędzie
Naklejka akcji Motocykle są wszędzie

Akcja, organizowana przez Forum Motocyklistów, ma na celu zwrócenie uwagi na to, by jak najczęściej korzystać z lusterek wstecznych, bo nawet banalne zerknięcie w lusterko może ocalić czyjeś życie lub zdrowie. Zrodziła się ona na największym forum motocyklowym w Polsce, czyli forum.motocyklistow.pl, liczącym ponad 15.000 aktywnych użytkowników - głównie motocyklistów. Dzięki pozyskaniu sponsorów udało się wydrukować około 20.000 charakterystycznych żółtych naklejek o wymiarach 25x8 cm. Umieszczony na nich apel - Patrz w lusterka. Sprawdź dwa razy. Motocykle są wszędzie! - adresowany jest do kierowców samochodów i chyba nie wymaga głębszego tłumaczenia...

Dystrybucją naklejek zajęła się administracja Forum, a także sami Forumowicze. W ogólnopolskiej akcji udział weźmie w sumie kilkaset osób związanych z Forum Motocyklistów. Naklejki trafią w miejsca, które gwarantować będą ich szeroką dystrybucję - na stacje paliw, do warsztatów, sklepów i salonów motocyklowych oraz samochodowych, do lokali dla motocyklistów, do szkół jazdy, na giełdy, bazary i targi motocyklowe. Naklejki rozdawane będą także podczas ogólnopolskich i lokalnych imprez motocyklowych.

"Naszą dewizą jest brak agresji - nie rozklejamy naklejek na prywatnej własności bez zgody właścicieli, nie zaklejamy znaków drogowych, obiektów użyteczności publicznej etc. Respektujemy zakazy i z pokorą przyjmujemy odmowę udziału w akcji. Nie chcemy robić nic na siłę, nie zamierzamy nikogo uszczęśliwiać wbrew jego woli." - mówi rzecznik akcji Dominik Szymański.

Źródło: www.forum.motocyklistów.pl

Zobacz również:
REKLAMA