Widestar – Mercedes SLS AMG od Brabusa

Brabus Widestar
Brabus Widestar
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Babus Widestar otrzymał nowy pakiet karoseryjny, na który składają się nowe spoilery, dyfuzor w tylnym zderzaku i przeprojektowane nadkola, które poszerzają cały pojazd. Wszystkie te elementy wykonano z włókna węglowego.

Dzięki poszerzeniu nadkoli zmieściły się w nich z przodu 20-calowe felgi aluminiowe o szerokości 9,5 cala, a z tyłu 21-calowe felgi szerokie na 11 cali. Na tylne walce naciągnięto opony w rozmiarze 295/25. Na życzenie klienta mogą mieć matowe wykończenie, albo można zażyczyć sobie lakierowanie w dowolnym kolorze

W skład zestawu wchodzi również elektronicznie regulowane zawieszenie formowane przez Bilsteina. Pozwala ono na zmianę wysokości o 30 mm.

Brabus proponuje jeszcze nowy układ wydechowy wykonany z tytanu. Waży on 12 kg (40% mniej niż seryjny) i podnosi moc o 10 KM.

W kabinie znalazły się wstawki z włókna węglowego i matowego aluminium. Szczęśliwiec, który zajmie miejsce za kierownicą będzie mógł oprzeć dłonie o nową kierownicę obszytą skórą i alcantarą i spojrzeć na nowy prędkościomierz, wyskalowany do 400 km/h.

REKLAMA