Więcej miesca w nowym BMW 2 Gran Tourer

Nowe BMW 2 Gran Tourer jest dłuższe od zwykłej wersji o ponad 20 cm i w środku pomieści 7 osób.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 109 000 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Auto ma 4556 mm długości, 1800 mm szerokości i 1608 mm wysokości. Jest więc dłuższe o 218 mm i wyższe o 53 mm od zwykłej wersji Active Tourer. Nowe BMW 2 Gran Tourer oferuje przestrzeń dla 7 osób lub aż 1905 litrów bagażnika (po złożeniu za pomocą przycisku tylnych siedzeń).

REKLAMA

BMW Serii 2 stało się autem bardzo rodzinnym, do każdego z tylnych siedzeń przynależy mały składany stoliczek, a za pomocą aplikacji "myKIDIO" (na razie dostępnej tylko w Niemczech) można odtwarzać dzieciakom filmy, żeby umilić im podróż.

Pod maskę 2 Gran Tourera trafią silniki znane już z vana BMW. 3- i 4-cylindrowe motory rozwijają moc od 116 KM do 192 KM. Napęd na cztery koła będzie oferowany w wersji 220d xDrive.

Auto występuje w trzech wariantach wyposażenia Advantage (dwustrefowa klima, czujniki parkowania, tempomat z funkcją automatycznego hamowania i wielofunkcyjna kierownica), Sport Line (ze sportowymi akcentami we wnętrzu), Luxury Line (ze wstawkami chromu) i M Sport (ze sportowymi zderzakami, większymi kołami i niższym zawieszeniem).

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA